Kasy fiskalne Kraków

Mobilne kasy fiskalne online są wytrzymałe, zaprojektowane dla wygody użytkownika, proste w obsłudze. Działają zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Najlepsze kasy fiskalne posiadają wymienne baterię o dużej pojemności. Kasy fiskalne można tak skonfigurować, że naciśnięcie jednego klawisza spowoduje wydruk paragonu albo zablokować sprzedaż powyżej danej kwoty np. 200 zł. Jest to gwarancja, że paragony fiskalne nie będą zawierać błędów.
Najczęściej wybieraną mobilną kasą jest Posnet Ergo Online oraz Novitus Nano Online. Oferują one możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły, integrację z terminalem płatniczym, podłączenie urządzeń zewnętrznych (szuflada kasowa, waga, czytnik kodów kreskowych). Oferujemy doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej dostosowanej do specyfikacji działalności gospodarczej.

Kasy fiskalne online

Kasy fiskalne online to nowy rodzaj kas fiskalnych na polskim rynku. Urządzenia komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas i okresowo przekazują tam zgromadzone dane kasowe (paragony, raporty dobowe, inne). Kasy fiskalne online uzyskały pozytywną decyzję (homologację) Prezesa Głównego Urzędu Miar, która pozwala na produkcję i sprzedaż tego typu urządzeń. Na zakup pierwszej kasy fiskalnej online do działalności gospodarczej przysługuję zwrot 700 zł.

Jaką kasę fiskalną wybrać?

Kompaktowe gabaryty i niska waga to najważniejsze cechy jakie posiadają mobilne kasy fiskalne online. Wybrane modele np. kasa fiskalna Elzab K10 Online może pochwalić się wytrzymałym akumulatorem, który można ładować poza kasą oraz odpornością na długotrwałą eksploatację. Mobilna kasa fiskalna jest najlepszym wyborem dla lekarza, prawnika, fryzjerki lub kosmetyczki. Urządzenie też dobrze sprawdzi się w punktach handlowych, usługowych, butikach lub warsztatach samochodowych. Obecnie koszt kasy fiskalnej jest niewielki ponieważ podczas zakupu pierwszego urządzenie jest możliwość uzyskania zwrotu 700 zł z Urzędu Skarbowego. Obsługa urządzeń fiskalnych jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Nowa kasa fiskalna posiada już intuicyjne menu, szybki załadunek papieru oraz niewielkie rozmiary zbliżone do smartfona.


Duży wybór kas fiskalnych zintegrowanych z terminalem płatniczym

70% Polaków deklaruje, że częściej dokonuje płatności kartą niż gotówką dlatego decydując się na zakup kasy fiskalnej online warto wybrać nowoczesny bezprzewodowy terminal płatniczy. Kasa fiskalna i terminal to obecnie idealne rozwiązanie pozwalające na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Ingenico Move 3500 to najczęściej wybierany model terminala płatniczego ze względu na łatwość obsługi, bezproblemową integrację z kasą fiskalną online i możliwością użycia wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Kasoterminal Pospay to propozycja urządzenia all in one, który ze względu na swoją budowę posiada kasę fiskalną i terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

Doradztwo i pomoc w zakupie

Kasy rejestrujące w działalności gospodarczej to ważny element potrzebnych urządzeń służących do sprawnego funkcjonowania firmy. Dlatego służymy pomocą w odpowiednim doborze urządzenia. Prowadzimy także serwis kas i posiadamy autoryzację wszystkich producentów i importerów kas fiskalnych online. Każda oferowana przez nas kasa fiskalna online spełnia aktualne przepisy a instalacja, szkolenie i zgrzewka rolek termicznych jest gratis. Nowoczesna kasa fiskalna to nie tylko komfort użytkowania ale też bezproblemowe działanie i prestiż.

Producent: Aclas, Datecs, Elzab, Farex, Novitus, Posnet

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa