Mobilne kasy fiskalne online

Mobilne kasy fiskalne online są wytrzymałe, zaprojektowane dla wygody użytkownika, proste w obsłudze. Działają zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Niektóre modele posiadają wymienne baterię o dużej pojemności. Kasę można tak skonfigurować, że naciśnięcie jednego klawisza spowoduje wydruk paragonu albo zablokować sprzedaż powyżej danej kwoty np. 200 zł. 
Najczęściej wybieraną mobilną kasą jest Posnet Ergo Online oraz Novitus Nano Online. Oferują one możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły, integrację z terminalem płatniczym, podłączenie urządzeń zewnętrznych (szuflada kasowa, waga, czytnik kodów kreskowych).

Małe ale zaawansowane technologicznie

Kompaktowe gabaryty i niska waga to najważniejsze cechy jakie posiadają mobilne kasy fiskalne online. Wybrane modele np. Elzab K10 Online może pochalić się wytrzymałym akumulatorem, który można ładować poza kasą oraz odpornością na długotrwałą eksploatację. Mobilna kasa fiskalna jest najlepszym wyborem dla lekarza, prawnika, fryzjerki lub kosmetyczki. Urządzenie też dobrze sprawdzi się w punktach handlowych, usługowych, butikach lub warsztatach samochodowych.

Przenośna kasa z terminalem płatniczym

70% Polaków deklaruje, że częściej dokonuje płatności kartą niż gotówką dlatego decydując się na zakup kasy online warto wybrać nowoczesny bezprzewodowy terminal płatniczy. Kasa i terminal to obecnie idelane rozwiązanie pozwalające na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Ingenico Move 3500 to najczęściej wybierany model terminala płatniczego ze względu na łatwość obsługi, bezproblemową integrację z kasą online i możliwością użycia wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Producent: Aclas, Datecs, Elzab, Farex, Novitus, Posnet

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa