Kasy wirtualne o zastosowaniu specjalnym

Wirtualna kasa fiskalna to nowy segment kas w których konstrukcja i program pracy uwzględniają szczególne zastosowanie tych kas i spełniają szczególne wymagania techniczne (kryteria i warunki techniczne) dla kas związane ze szczególnymi formami obrotu lub sprzedaży określonych towarów i usług lub potrzebą współpracy kasy z innymi urządzeniami niezbędnymi do stosowania w danym rodzaju działalności.

Wirtualna kasa fiskalna Novitus SDF3 - Trio IQ - Elzab KW3

Nowoczesna kasa wirtualna o zastosowaniu specjalnym, mająca postać oprogramowania przeznaczona do myjni i stanowisk okołomyjniowych (odkurzacz, pranie tapicerki, dozownik płynu). Jest możliwość zintegrowania terminala płatniczego aby stanowisko myjni przyjmowało płatności bezgotówkowe. Zalety wirtualnych kas to brak fizycznego wydruku paragonu dzięki czemu możemy przyczynić się do ochrony środowiska a paragon odczytać w formie cyfrowej np. na smartfonie oraz przeglądy w kasach wirtualnych został wycofane. Elastyczne plany taryfowe sprawiają, że koszty obsługi kasy wirtualnej zostały obniżone do minimum.

 

Novitus SDF3 z terminalem płatniczym Nayax

Kasa + terminal w myjni? tak to już możliwe. Można już kupić terminal Nayax VPOS TOUCH MINI ONYX dedykowany do współpracy z kasą Novitus SDF-3. Włącz płatności bezgotówkowe na stanowisku myjni.

Producent: Elzab, Nayax, Newland, Novitus

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa