Kasy fiskalne online - Kraków

Małe kasy fiskalne online są urządzeniami, które pomimo zaawansowania technologicznego, nie obciążają nadmiernie budżetu nawet niewielkiego przedsiębiorstwa, a każdy użytkownik może liczyć na wsparcie serwisowe oraz merytoryczne w przypadku braku doświadczenia z obsługą. Nie trzeba się też martwić o akumulator, ponieważ jest on wytrzymały i pozwala na pracę przez długi czas. Najczęściej wybierany model to nowoczesna kasa fiskalna Novitus Link Online, która posiada duże możliwości, jest ergonomiczna i zaawansowana komunikacyjnie.

Zalety małych kas fiskalnych online

Małe kasy świetnie się prezentują i są wytrzymałe. Najlepsze kasy fiskalne mogą pracować w różnych warunkach atmosferycznych. Dają gwarancję wydajnej i efektywnej pracy. Posiadają dodatkowe złącza komunikacyjne np. do współpracy z terminalem płatniczym Polskich ePłatności. Dodatkowym atutem jest bezprzewodowa łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Paragony fiskalne drukowane są na szerokiej rolce termicznej 57mm. Oferowane przez nas małe kasy fiskalne online to najlepsze rozwiązanie dla małych sklepów, lokali gastronomicznych, salonów SPA lub właścicieli kantorów, lombardów.

Mała kasa czy mobilna?

Małe kasy w dobie minimalizacji są często pomijane podczas zakupu a to wielki błąd. Nie zawsze mobilna kasa jest dedykowana do małej placówki handlowo-usługowej. Wtedy warto wybrać urządzenie o nieco większych gabarytach. Taki zakup to też wiele korzyści dla kasjera np. większe klawisze, czytelny wyświetlacz, dłuższa rolka termiczna. Takie właśnie zalety ma kasa fiskalna Fawag Lite Online. Podczas zakupu warto wybrać najlepszy model kasy fiskalnej dla swojej działalności gospodarczej.

Producent: Elzab, Farex, Fawag

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa