Terminale płatnicze Kraków - odbierz darmowy terminal przez 12 miesięcy

Terminal płatniczy do płatności kartą zapewnia szybką i bezproblemową zapłatę klientowi za towar lub usługę. Terminal zapewnia możliwość płatności instrumentem płatniczym i umożliwia zapłatę kartami wyposażonymi w pasek magnetyczny, chip oraz moduł NFC do płatności zbliżeniowych. Każdego dnia miliony użytkowników kart dokonuje płatności, dlatego terminal płatniczy powinien być podstawowym wyposażeniem każdej placówki handlowej. Można też dokonać integracji terminala z kasą fiskalną online. Kwota do zapłaty wysyłana jest bezpośrednio na ekran teminala. Operacja taka w 100% wyeliminowuje błędy kasjera spowodowane przepisywaniem kwoty na urządzenie.
Biorąc udział w programie Polska Bezgotówkowa można uzyskać dofinansowanie na pokrycie opłat na maksymalnie 1 terminal płatniczy przez okres 12 miesięcy.
Łączymy kasy fiskalne online Aclas, Datecs, Elzab, Farex, Fawag, Novitus, Posnet z terminalem płatniczym

Polska Bezgotówkowa - Nie płać za terminal przez rok

Przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał terminala płatniczego może przystąpić do programu Polska Bezgotówkowa. Po pozytywnym zaakceptowaniu nie ponosimy żadnych kosztów do czasu osiągnięcia na terminalu 100 tys. zł obrotu w skali 12 miesięcy. 

Terminal płatniczy Ingenico Move 2500 oraz Desk 3500 liderem rynku 

Move 2500, Move 3500, Netpay to mobilne urządzenie dlatego zyskaj swobodę działania i akceptuj płatności bezgotówkowe wszędzie tam, gdzie Twój klient tego potrzebuję. Wydajna bateria zapewni stabilną pracę przez wiele godzin. Mobilny terminal najlepiej sprawdzi się w usługach u klienta (fryzjerzy, kosmetyczki, remonty), w gastronomii (bary, restauracje, Food Trucki, dostawcy jedzenia), w firmach kurierskich, itp.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa