Wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne sklepowe kontrolne jak i kalkulacyjne stosowane są do użytku w handlu, dedykowane na stanowiska kasowe, przy sprzedaży warzyw i owoców na straganie ulicznym, itp. Posiadają różne zakresy ważenia oraz złącza komunikacyjne do integracji z kasami fiskalnymi lub programami sprzedażowymi. Waga sklepowa aby mogła być używana w handlu musi być legalizowana. Zastosowanie wag sklepowych daję nam gwarancje poprawności ważenia produktów. Klienci często pytają o wagi sklepowe używane, ale nie są one polecane ze względu na potencjalne uszkodzenia lub brak poprawnego waskaznia masy towaru. Zakup dobrej wagi sklepowej do gwarancja pełnego zadowolenia.

Liczenie sztuk na wadze sklepowej

Niektóre modele wag elektronicznych posiada funkcję liczenia sztuk o jednakowych masach np. śrubek w sklepie metalowym co dodatkowo przyspiesza sprzedaż.

Wymiary szalki wagi sklepowej

Profesjonalne wagi sklepowe posiadają różne warianty wielkości szalki wagi sklepowej. Najczęściej wybierany przez klientów model wagi to taka, która posiada rozmiar szalki 320x245mm.

Wagi do sklepów spożywczych

Najczęściej wybierany model wagi do sklepów spozywczych do Digi DS-782, Fawag WS-1 lub CAS PR-II. To wysokiej klasy niezawodne urządzenia, z bardzo dużą dokładnością ważenia. Wysokokontasotwe wyświetlacze zapewniają wyrażny odczyt pomiaru masy. Estetyczny i elegancki wygląd sprawia, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

 

Producent: Aclas, Cas, Dibal, Digi, Elzab, Fawag, Pris, T-Scale

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa