Wagi kontrolne

Warto stosować wagi kontrolne ponieważ to proste urządzenia wskazujące masę produktu w placówkach handlowych. Producenci wag kontrolnych zadbali o kompaktowy wymiary, szalkę ze stali nierdzewnej oraz plastikową osłonkę zabezpieczającą przed zalaniem lub zabrudzeniem. Często wagi kontrolne stosowane są w laboratoriach, targowiskach, na liniach produkcyjnych w celu wstępnego sprawdzenia masy produktu lub ważenia półproduktów do receptury.

Producenci wag kontrolnych

Najwięksi producenci wag kontrolnych to CAS, Digi, Fawag, Dibal, Pris, T-Scale, Elzab i Aclas. Najpopularniejsza waga kontrolna to CAS SW-1. Może być stosowana zarówno w handlu, jak i w przemyśle, gastronomii oraz w aptekach. Waga standardowo wyposażona jest w dwie szalki, zasilacz, komplet baterii oraz plastikową osłonkę.

Wagi kontrolne - najważniejsze cechy urządzeń

Wagi kontrolne oferują precyzyjny, szybki i sprawdzony pomiar masy. Szybka waga kontrolna to podstawa w realizacji zlecenie w terminie. Obecnie wszystkie wersje wag kontrolnych są dwudziałkowe. Gwarantuje to jeszcze większą dokładność ważenia o małej masie, dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej zależnie od obciążenia szalki. Podsumowując wagi kontrolne są nowoczesne, funkcjonalne, dokładne i niezawodne.

Prostota użytkowania wag kontrolnych

Wagi kontrolne to najprostsze urządzenia ważące na rynku, które wyświetlają tylko masę produktu. Nikt nie powinien mieć najmniejszego problemu z obsługą nawet wtedy, kiedy nie przeczytano instrukcji obsługi.

Rodzaje wag kontrolnych

Dostępne wagi kontrolne mają różne warianty i opcje. Waga kontrolna CAS SW-1 PLUS WR posiada konstrukcję odporną na polewanie wodą. Waga kontrolna DIGI DS-673SS dedykowana do zakładów przemysłowych ze względu na obudowę ze stali nierdzewnej. Waga kontrolna Elzab Prima 2 proponowana na stanowisko kasowe do współpracy z kasami fiskalnymi. Jak widać możliwości wag kontrolnych są bardzo duże.

 

Producent: Cas, Dibal, Digi, Elzab, Fawag, Pris, T-Scale

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa