Wagi etykietujące z drukarką

Elektroniczne wagi etykietujące przeznaczone przede wszystkim dla średnich i dużych placówek handlowych, do magazynów oraz do zakładów produkcyjnych. Waga znakomicie sprawdza się także na stoiskach rybnych oraz warzywno - owocowych. Polecamy wagi etykietujące głównie do paczkowania i etykietowania towarów. Waga umożliwia drukowanie dowolnego rodzaju etykiet. Edytor etykiet pozwala na projektowanie wyglądu drukowanych etykiet. Umożliwia umieszczenie na etykiecie znaków graficznych takich jak logo, znak kontroli weterynaryjnej, znaki związane z recyklingiem czy okolicznościowa grafika. 

Nowoczesne wagi etykietujące

Waga sklepowa etykietująca wyposażona jest w bardzo wiele użytecznych i zaawansowanych funkcji, posiada solidną konstrukcję i przejrzyste menu użytkownika umożliwiające łatwe zaprogramowanie urządzenia. Z tymi funkcjami drukowanie etykiet staję się bardzo proste.

Wagi etykietujące z drukarką

Wagi etykietujące z drukarką to najnowszy trend spotykany w placówkach handlowych jako oznaczenie cenowe i ilościowe towaru. Na etykiecie można dodatkowo umieścić logo firmowe, dane adresowe placówki, oznaczanie produktów, kod kreskowy, oraz dodatkowe informacje potrzebne klientowi. Samoprzylepne etykiety można nakleić na dowolny materiał pakowy. Waga produktu to jedna z najważniejszych informacji, którą musi umieścić właściciel na etykiecie. Wymiana papieru w drukarce jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Obciążenie maksymalne wagi to 15kg i jest to dwuzakresowa waga

Etykietowanie na wyższym poziomie

Wagi etykietujące przygotowane są do integracji z wieloma programami sprzedażowymi. Stworzenie systemu zarządzania sprzedażą to bardzo ważna rzecz np. w sklepie spożywczym. Do komunikacji może być wykorzystywana sieć przewodowa Ethernet,  jak również sieć bezprzewodowa W-LAN (opcja). Posiadają również czytelne wyświetlacze lcd lub wyświetlacz graficzny, który przedstawia jasne komunikaty dla obsługującego jak i dla klienta.

Samoobsługowa waga etykietująca Dibal

Najbardziej popularnym z serii wag etykietujących Dibal D900 jest tryb samoobsługowy. W trybie samoobsługi widoczne są tylko klawisze artykułów. Aby dokonać sprzedaży, należy położyć towar na szalce i wybrać klawisz tego towaru. Waga automatycznie wydrukuje etykietę. Nowa konstrukcja obudowy gwarantuje wysoką odporność na trudne warunki użytkowania. Produkty Dibal są najczęściej wybierane przez klientów.

Producent: Dibal, Digi

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa