Kasoterminal Pospay Online

Szukasz multifunkcyjnego urządzenia? Kasoterminale fiskalne online zapewniają szybkie wystawienie paragonu dla klienta i zapewniają bezpieczne płatności bezgotówkowe najpopularniejszymi rodzajami kart płatniczych oraz Google Pay i Apple Pay.
Kasoterminal smart+ z aplikacją płatniczą łączy w sobie funkcjonalność kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Kasoterminal online ma możliwość bezprzewodowej komunikacji z CRK za pośrednictwem WiFi lub sieci GSM. Terminal płatniczy obsługiwany jest przez sprawdzonego operatora płatności bezgotówkowych eService lub Elavon.

Zalety Kasoterminali

Kasoterminal dla płatności kartami sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i wygoda. Jest szybki i niezawodny. W każdym miejscu zapewni szybkie i bezpieczne płatności bezgotówkowe.

Posnet Pospay online - kasoterminal

Posnet Pospay Online to odpowiedni kasoterminal online i jest dostepny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Ciesz się brakiem opłat abonamentowych przez 12 miesięcy. Zamów kasoterminal online a nasz serwisant zainstaluje go w Krakowie oraz innej miejscowości tj. Skawina, Myślenice, Zabierzów, Niepołomice, Wieliczka, Dobczyce, Brzesko, Słomniki, Bochnia itd.

Rodzaje kasoterminali

Posnet Pospay2 Online, Elzab K2 Pay Online to dostępny kasoterminal z obsługą płatności bezgotówkowych w naszej ofercie. Urządzenia są też dostępne w ramach fundacji Polska Bezgotówkowa.

Zastosowanie Posnet Pospay online

Fiskalny terminal płatniczy Pospay2 online to kasoterminal z funkcją drukarki fiskalnej i jest to doskonały wybór dla małych sklepów, punktów handlowych, punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich lub kancelarii prawnych.

Producent: Elzab, Posnet

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa