Sklepowe drukarki fiskalne online

Sklepowe drukarki fiskalne online idealnie sprawdzą się w punktach o dużym natężeniu ruchu. W sklepie spożywczym, hurtowni, hotelu czy stacji paliw. Urządzenia wyposażone są w szereg złącz komunikacyjnych, są też kompatybilne z programami sprzedażowymi np. Subiekt GT.

Kolorowy wyświetlacz

Drukarka fiskalna Novitus HD II Online to jedyne na rynku urządzenie z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online liderem rynku

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online jest jak dobry samochód terenowy. Nie straszna jej żadna przeszkoda! Najbardziej niezawodne urządzenia fiskalne na rynku Posnet Thermal XL2 Online oraz Posnet Thermal HD Online zyskały m.in. możliwość wysyłania e-paragonów.

Ekspert do zadań specjalnych Posnet Thermal HX

Rodzina drukarek fiskalnych Posnet Thermal powiększyła się o kolejne urządzenie, dla którego ciężka praca nie jest straszna. Jeśli prowadzisz biznes, w którym ważna jest szybkość obsługi oraz bezawaryjne działanie, Posnet Thermal HX to rozwiązanie dla Ciebie.

Producent: Elzab, Fawag, Novitus, Posnet

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa