Urządzenia fiskalne All in One - Posnet Vero - Elzab T10 Online

Nowoczesne urządzenia skonstruowane w oparciu o system all in one to kompleksowe rozwiązania fiskalne, kompaktowe POS-y, ekrany dotykowe, działające w systemie operacyjnym Android. Dodatkowe zalety to oszczędność miejsca na sklepowej ladzie, liczne porty komunikacyjne oraz dedykowane aplikacje sprzedażowe. To nowy etap rozwoju biznesu.

Kasa fiskalna na abonament

Decydując się na zakup Posnet Vero nabywasz jedynie drukarkę fiskalną, która jest jednym z elementów produktu. Resztę użytkujesz w ramach miesięcznego abonamentu. Dla Ciebie oznacza to dużą swobodę i niskie koszty na start. Dodatkowo w ramach abonamentu zyskujesz konkretne korzyści: w całym okresie użytkowania masz pełną gwarancję na platformę sprzętową POS oraz pewność aktualizacji aplikacji sprzedażowej i systemu Android.

Zalety Posnet Vero

Posnet Vero to nowoczesny, wielofunkcyjny i kompaktowy POS z intuicyjną aplikacją sprzedażową. Umożliwia zbudowanie kompleksowego i wydajnego stanowiska sprzedażowego w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki Vero zyskujesz wszystkie zalety rozbudowanego systemu POS w jednym niewielkim urządzeniu all in one.

Producent: Elzab, Posnet

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa