Kasy fiskalne Kraków

kasy fiskalne Kraków

 

Kasy fiskalne Kraków


Nowoczesna kasa fiskalna to urządzenie służące do rejestrowania transakcji sprzedaży towarów lub usług oraz wydawania paragonów fiskalnych lub faktur VAT. Jest niezbędna dla wielu przedsiębiorców do prowadzenia legalnej działalności gospodarczej i zgodności z przepisami podatkowymi.


Kasy fiskalne online to nowość na rynku. Kasy rejestrujące w tej technologii komunikują się się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej i na bieżąco przekazują dane zgromadzone w urządzeniu do repozytorium. Obsługa urządzeń fiskalnych nie wymaga specjalistycznej wiedzy ponieważ kasy fiskalne zostały tak zaprojektowane, aby były proste i intuicyjne.


Podstawowe zadania kasy fiskalnej to:

  • Rejestracja transakcji: kasa fiskalna gromadzi informacje o sprzedaży towarów lub usług, takie jak cena, ilość, data i godzina transakcji.
  • Generowanie paragonów fiskalnych lub faktur: Na podstawie zarejestrowanych danych, kasa fiskalna drukuje paragony fiskalne lub generuje faktury dla klientów, które są dokumentem potwierdzającym dokonaną transakcję.

Kasy fiskalne różnią się pod względem funkcji, możliwości, rozmiaru i zastosowania. Istnieją różne typy kas, w tym:
  • Kasy stacjonarne: tradycyjne, stacjonarne urządzenia, które są umieszczone w miejscu sprzedaży, takim jak sklep, restauracja czy punkt usługowy.
  • Kasy przenośne: mobilne kasy fiskalne, które można łatwo przenosić z miejsca na miejsce, przydatne np. dla usług na miejscu u klienta, jak usługi serwisowe czy catering.


Kasy fiskalne dla biznesu spełniają istotną rolę, umożliwiając przedsiębiorcom prawidłową ewidencję sprzedaży i podatków. Wiele krajów ma określone przepisy regulujące rodzaje kas fiskalnych, które mogą być używane, a przedsiębiorcy zobowiązani są do przestrzegania tych przepisów pod groźbą sankcji prawnych.


Od 2006 roku oferujemy najlepsze i najbardziej popularne kasy fiskalne Posnet, Elzab, Novitus, Fawag, Datecs, Farex i Aclas i do tych urządzeń prowadzimy serwis kas.

Wielu klientów zadaje nam pytanie czy inwestować w kasy fiskalne? Oczywiście, że tak ponieważ koszt kasy fiskalnej uzależniony jest od jej przeznaczenia oraz możliwości technicznych. Sklep spożywczy nie dokona instalacji przenośnej kasy fiskalnej a punkt usługowy nie potrzebuję rozbudowanej kasy systemowej.

Zapraszamy też na promocje kas fiskalnych, które często są organizowane, które sprawiają, że posiadamy prawdopodobnie najtańsze kasy fiskalne w Krakowie i Małopolsce.ulga na zakup kasy onlinePamiętaj – jeśli jesteś objęty obowiązkiem posiadania kasy fiskalnej online to możesz uzyskać zwrot kosztów poniesionych na jej zakup – 90% wartości ceny netto urządzenia, nie więcej niż 700 zł!Poznaj nasz asortyment na najlepsze kasy fiskalne


kasy fiskalne Posnet Kraków

kasy fiskalne Posnet

kup teraz

kasy fiskalne Novitus Kraków

kasy fiskalne Novitus

kup teraz

kasy fiskalne Elzab Kraków

kasy fiskalne Elzab

kup teraz

kasy fiskalne Fawag Kraków

kasy fiskalne Fawag

kup teraz

kasy fiskalne Datecs Kraków

kasy fiskalne Datecs

kup teraz

kasy fiskalne Farex Kraków

kasy fiskalne Farex

kup teraz

kasy fiskalne Aclas Kraków

kasy fiskalne Aclas

kup teraz
Z naszych kas fiskalnych korzystają już

kto już zakupił kasy fiskalne w Promokas

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa