Kasy fiskalne online Nowe Brzesko

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i serwisem nowoczesnych kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz terminali płatniczych eService, Paytel oraz Polskich ePłatności PeP. Naszym celem jest dostosować urządzenie do prowadzonej działalności, aby obsługa klienta była szybka i bezproblemowa.

Serwisant dokona instalacji kasy fiskalnej, drukarki fisklanej i integracji terminala płatniczego w Nowym Brzesku oraz okolicy tj. Ispina, Hebdów, Sierosławice, Dobranowice, Przybysławice, Jaksice, itp.
Przez cały okres używania urządzeń fiskalnych w działalności oferujemy wsparcie, pomoc w obsłudze sprzętu oraz gotowość do podjęcia interwencji w przypadku wystąpienia awarii. Posiadamy stosowne certyfikaty oraz autoryzację producentów kas fiskalnych aby wykonać naprawę lub ustawowy przegląd techniczny.

Posiadamy długoletnie doświadczenie ponieważ w branży działamy od 2006 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy wiele rozwiązań w małych i średnich przedsiębiorstwach, sklepach spożywczych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, punktach usługowych, kwiaciarniach, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Kliknij → Kasy fiskalne online Nowe Brzesko - PROMOKAS


Terminal płatniczy polskie ePłatności

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa