Kasy fiskalne online Kraków Bronowice

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i serwisem najwyższej jakości kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz terminali płatniczych eService, Paytel oraz Polskich ePłatności PeP. Pomagamy dostosować urządzenia do prowadzonej działalności, aby obsługa klienta była szybka i sprawna. Nie boimy się wyzwań, staramy się w pełni wykorzystać potencjał możliwości działania urządzeń. 

Serwisant dokona instalacji kasy fiskalnej, drukarki fisklanej i integracji terminala płatniczego w Bronowicach oraz okolicy tj. Azory, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Górka Narodowa, Tonie, Rząska, itp.
Przez cały okres użytkowania urządzeń fiskalnych w działalności gospodarczej oferujemy wsparcie, pomoc w obsłudze sprzętu oraz gotowość do podjęcia interwencji w przypadku wystąpienia awarii. Posiadamy stosowne certyfikaty oraz autoryzację producentów kas fiskalnych aby wykonać naprawę, ustawowy przegląd techniczny oraz wyrejestrowanie kasy w Urzędzie Skarbowym.

Posiadamy długoletnie doświadczenie ponieważ w branży działamy od 2006 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy wiele rozwiązań w małych i średnich obiektach handlowych, hurtowniach, kinach, stacjach paliw, salonach fryzjerskich, transporcie, itp.

Zachęcamy do skorzystania z oferty i zapraszamy do kontaktu.

Kliknij → Kasy fiskalne online Kraków Bronowice - PROMOKAS


Terminal płatniczy polskie ePłatności

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa