LICENCJA GOPOS PRO

195.57 In stock LICENCJA GOPOS PRO

Wysyłka 0,00 zł

Abonament:

 • 159,00 zł netto
 • 195,57 zł brutto
 • Bezpłatna dostawa

Dodaj do porównania

Licencja GoPOS PRO

Licencja GoPOS PRO

Dla średnich restauracji, kawiarni, klubów oraz pizzerii.


GoPOS to nowoczesny, szybki i intuicyjny system sprzedażowy, przeznaczony dla każdego typu działalności. Jego celem jest zautomatyzowanie wielu procesów zachodzących w lokalach: od sprzedaży i obsługi klientów, przez komunikację, po kompleksowe zarządzanie biznesem. Oprogramowanie działa na Android i doskonale sprawdzi się zarówno dla małych, jak i dużych punktów. Jednym z atutów systemu jest możliwość rozszerzenia go o inne aplikacje. Dzięki temu każdy ma szansę dostosować oprogramowanie do własnych potrzeb i korzystać z najbardziej przydatnych funkcjonalności.

Zainwestuj w kompletny system sprzedaży, dzięki któremu będziesz w stanie w prosty sposób zarządzać swoim lokalem z dowolnego miejsca na ziemi. Oprogramowanie działa na systemie Windows oraz Android.

Im dłużej korzystasz z abonamentu, tym więcej oszczędzasz: zakup licencji na 1 rok – oszczędzasz 19%

GoPOS

Aplikacja sprzedażowa

Aplikacja na Android w formie miesięcznego lub rocznego abonamentu dostępna na tablecie lub terminalu POS, umożliwiająca prowadzenie sprzedaży. Z aplikacji można korzystać także na smartfonie.

Aplikacja webowa

Aplikacja dostępna poprzez stronę www, umożliwiająca dostęp do wielu ustawień, konfiguracji, raportów i analiz. Za jej pośrednictwem konfigurujemy m.in nasze menu.


Najważniejsze cechy pakietu PRO (zawiera pakiet Basic)
 • zaawansowane raportowanie
 • kalendarz promocji i zarządzanie zniżkami
 • rezerwacje na stolik
 • nielimitowana ilość pracowników
 • nielimitowana ilość zdefiniowanych menu
 • spersonalizowane metody płatności

 

Dedykowane typy biznesu:

Restauracja - z systemem GoPOS swoich gości obsłużysz w szybki i bezbłędny sposób. Dzięki mobilnym kelnerom wszystkie zamówienia będziesz mógł przyjmować za pomocą tabletów, a następnie przesyłać je bezpośrednio na kuchnię. Graficzny pogląda sal i stolików pozwoli na precyzyjne kontrolowanie wolnego miejsca w lokalu oraz sprawne obsługiwanie wszystkich rezerwacji.


Pizzeria - wykorzystaj konfigurator pizzy - narzędzie dedykowane dla pizzerii - by modyfikować pizzę dowolnie z poziomu tableta, zgodnie z preferencjami Twoich gości. Zwiększ sprzedaż w lokalu i zacznij sprzedawać pizzę online dzięki własnemu sklepowi internetowemu z GoOrder. Zarządzaj stanami magazynowymi precyzyjnie i uzupełniaj wszystkie braki na czas dzięki aplikacji GoStock.


Kawiarnia - łącz produkty w zestawy, jak kawa i ciastko oraz konfiguruj dowolnie menu i wprowadzaj opcje tymczasowe oraz sezonowe. Generuj atrakcyjne zniżki i rabaty dla gości, dzięki aplikacji GoCient, by zwiększyć sprzedaż w swojej kawiarni.

Food Truck - zaoszczędź miejsce w Food Trucku i wypróbuj minimalistyczne rozwiązanie systemowe GoPOS. Przechowuj wszystkie dane na tablecie i korzystaj z nich z dowolnego miejsca i urządzenia osobistego. Sprzedawaj błyskawicznie, w zaledwie 3 kliknięciach i kontynuuj sprzedaż nawet w przypadku awarii lub chwilowego braku Internetu.

Club/bar - kontroluj swój klub/bar zdalnie i korzystaj z wszystkich danych online. Sprzedawaj szybko i bezbłędnie oraz kontroluj bieżący ruch w lokalu. Twórz precyzyjne listy zakupowe i zamawiaj wszystko po atrakcyjnych cenach dzięki aplikacji GastroSupplier.

Sieć lokali - kontroluj kilka lokali równocześnie dzięki danym przechowywanym w bezpiecznej chmurze. Korzystaj z analiz i raportów by precyzyjnie zarządzać miejscem magazynowym wielu punktów. Nadzoruj swoich pracowników i rozliczaj ich sprawniej według zmian, stanowisk i różnych stawek.

Retail - rozwijaj swój biznes detaliczny z odpowiednim systemem sprzedażowym. Sprzedawaj bezpośrednio na POS w zaledwie 3 kliknięciach i procesuj płatności błyskawicznie. Kontroluj stany magazynowe i wszystkie punkty w jednym miejscu. Zmieniaj pozycje, cenniki i dodawaj asortyment na bieżąco oraz twórz atrakcyjne rozwiązania lojalnościowe, by zachęcić klientów do ponownych zakupów.
 

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Dane kontaktowe

PROMOKAS
 • ul. Jakuba Bojki 2
 • 30-611 Kraków
 • NIP 9442081922
 • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa