Programy dla gastronomii

System dla gastronomii to istotny element zarządzania lokalem. Systemy pos posiada obsługę kelnerską oraz bezbłędnie informuję kucharza za pomocą drukarki bonowej o przygotowaniu potraw z zamówienia. Właściciele lokali gastronomicznych łatwo mogą dokonać analiz sprzedażowych oraz skrupulatnie rozliczyć obsługę pracowniczą. Wygodny system sprzedażowy można kupić na własność lub rozbić wartość licencji na niski abonament miesięczny. W cenie otrzymamy dodatkowe moduły typu przechowywanie danych w chmurze, backup danych lub zarządzanie ze smartfona. Najbardziej polecamy system Dotykacka, który oparty jest na platformie android, dzięki czemu obsługa i ustawienia są proste i intuicyjne.

Możliwości systemów Pos

Dobrze zainstalowany system Pos posiada bardzo duże możliwości sprzedaży i zarządzania lokalem gastronomicznym. Nowoczesne systemy sprzedażowe sukcesywnie powiększają aktualizację programów o nowe funkcje, które tworzone są w oparciu o prośby właścicieli lokali. Kasy dotykowe na stałe zagościły w restauracjach. System pos składa się z części sprzedażowej oraz modułu biurowego do zarządzania. Nowoczesne aplikacje pos pozwalają także na dostęp online z dowolnego miejsca, jedyny warunek to aktywny internet w urządzeniu.

Korzyści z systemu Pos

Lista korzyści płynąca z posiadania systemu Pos jest bardzo długa. Najważniejsze to sprawna obsługa, skrócenie czasu obsługi klienta, rozbudowane raporty i analizy oraz magazyn. Nie da się już prowadzić zyskownego biznesu gastronomicznego przy pomocy kasy fiskalnej, kartki i ołówka. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest system Pos nowej generacji.

Wygodny system sprzedażowy

Niezawodny system kasowy Dotykačka lub Gopos to najczęściej wybierany nowoczesny system Pos przez naszych klientów. Jest dopasowany do każdego typu prowadzonej działalności. Dotykacka została wyposażona w liczne narzędzia i funkcje, które można dowolnie konfigurować, dlatego funkcje programu gastro są łatwiejsze w użyciu niż zwykła kasa fiskalna. Pozwala na optymalizację początkowych kosztów związanych z zakupem licencji, która oparta jest na miesięcznym abonamencie. Standardowy terminal Pos powoli wypierany jest przez tablet lub inne ekrany dotykowe z systemem android. Obecnie rynek gastronomiczny zdominowany jest przez klienta ze smartfonem, dlatego warto też udostępnić menu online, bezprzewodowy system powiadomień oraz aktywować kilka form płatności bezgotówkowych w swoim lokalu gastronomiczny. Współpraca z terminalami płatniczymi to jedna z najważniejszych funkcji, który posiada system kasowy Dotykačka. Kompatybilne urządzenia zewnętrzne to drukarka fiskalna, szuflada kasowa, drukarka paragonów, itp.

System Pos dla gastronomii

Posiadasz lokal gastronomiczny, restaurację, kawiarnię lub fast-food? Jeśli tak to musisz wyposażyć się w nowoczesny system gastronomiczny. To jedyna słuszna droga do rozwoju i stworzenia nowoczesnych punktów gastronomicznych.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa