Kasy fiskalne Novitus Kraków

kasy fiskalne Novitus Kraków

 

Kasy fiskalne Novitus Kraków


Novitus to od wielu lat lider w produkcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku. To firma, która wprowadza innowacje fiskalne. Właścicielem marki NOVITUS jest grupa COMP S.A., specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług.

Wybierając kasy i drukarki fiskalne Novitus, podejmujesz decyzję nie tylko co do marki producenta, serwisu ale także co do funkcji i przyszłych możliwości kasy. Dlatego decydując się na zakup kasy fiskalnej warto poznać ofertę sprawdzonych urządzeń od Novitus. Kasy Novitus to tradycja i nowoczesność w jednym.

Największym hitem sprzedaży na przestrzeni lat okazała się kasa fiskalna Novitus Nano. Model Nano online wybierany był przez świadomych klientów, którzy postawili na jakość i funkcjonalność w małym, kompaktowym urządzeniu. Dodatkowo urządzenie Novitus zapewnia ładowanie akumulatora poza obudową kasy co idealnie sprawdza się w handlu obwoźnym lub na bazarach. Novitus Nano online to sprawdzona odpowiedź czego oczekujesz od kasy fiskalnej.

Kasy Novitus online potrafią przyjąć zapłatę w formie bezgotówkowej dzięki wbudowanej funkcjonalności BLIK (wymagana umowa z operatorem).

Nasza firma prowadzi gwarancyjny i pograwancyjny serwis urządzeń fiskalnych Novitus.


Nagrody i wyróżnienia dla kas i drukarek fiskalnych Novitus


Teraz Polska dla Novitus Innovacyjny Produkt 2020 dla Novitus Dobry Wzór 2020 dla Novitus Złoty Paragon dla Novitus Dobry Wzór 2019 dla NovitusPoznaj kilka zalet kas fiskalnych Novitus:

 • Dostęp do repozytorium kas przez sieć LAN, WiFi (opcja), GSM (opcja)
 • Mała, lekka, poręczna, mobilna
 • Długa praca na baterii
 • Intuicyjna obsługa – szybka rejestracja usług
 • Szybki mechanizm drukujący
 • Szybka wymiana papieru
 • NIP klienta na paragonie
 • Płatności gotówką, kartą, kredyt i inne
 • Raporty na jednym przycisku
 • Klawiatura zabezpieczona przed zalaniem
 • Klawisze szybkiej sprzedaży
 • Współpraca z terminalem płatniczym
 • Możliwość drukowania faktur
 • Liczne złącza komunikacyjne, wbudowane złącze lan
 • Integracja z systemem chmurowym NoviCloud

ulga na zakup kasy onlinePamiętaj – jeśli jesteś objęty obowiązkiem posiadania urządzenia fiskalnego ONLINE lub po raz pierwszy zakupujesz urządzenie fiskalne i wybierzesz kasę lub drukarkę ONLINE Novitus, możesz uzyskać zwrot kosztów poniesionych na jego zakup – 90% wartości ceny netto urządzenia, nie więcej niż 700 zł!Jakie urządzenie fiskalne wybrać?

 

Przechodzisz na KASY ONLINE? Mamy dla Twojego biznesu najpopularniejsze urządzenia fiskalne Novitus. Każde z nich jest odpowiedzią na inne potrzeby. Wszystkie razem tworzą kompletną ofertę. Nie musisz wertować dziesiątek folderów, wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno ważne pytanie. Która z nich będzie dla Ciebie najlepsza?

Novitus Nano Online - jeśli oczekujesz sprawdzonych rozwiązań i doceniasz zalety najczęściej kupowanej na rynku kasy fiskalnej. Intuicyjna obsługa i dobrze znana klawiatura, a do tego łączność LAN w standardzie oraz mocny i wymienny akumulator kasy.

Novitus Nano II Online - jeśli oczekujesz sprawdzonych rozwiązań, ale doceniasz też nowy design. Postaw na łączność LAN/WiFi w standardzie, szybka sprzedaż i nowe klawisze funkcyjne, podświetlana klawiatura, szybki dostęp do usług NoviCloud oraz dłuższy czas pracy na baterii.

Novitus One Online - jeśli oczekujesz innowacyjnych rozwiązań i zalet dotykowego ekranu. Postaw na łączność LAN/WiFi w standardzie, nieograniczone możliwości personalizacji, dostęp do usług NoviCloud i wiele wersji kolorystycznych.

Novitus Link Online - najważniejsza zaleta kasy to duża, bardzo wygodna klawiatura z klawiszami o dużej powierzchni. Konstrukcja kasy chroni przed ewentualnym przypadkowym zalaniem. Kompaktowa obudowa i elegancki wygląd.

Novitus Mała Online - sprawdzona, klasyczna kasa fiskalna online. Szybka wymiana papieru dzieki mechanizmowi drukującemu Fujitsu. Zastosowana pełnowymiarowa klawiatura typu switch, która gwarantuje wygodną i szybką pracę kasjera.

Novitus Sento Online - kasa posiada ogromną bazę towarową, która zmieści Twój cały asortyment. Niezawodny mechanizm drukujący oraz liczne złącza komunikacyjne pozwalają na podłączenie urządzeń zewnętrznych takich jak, szuflada, waga elektroniczna, terminal płatniczy, itp.

Novitus Next Online - pełna dowolność konfiguracji i personalizacji. Kasę można używać klasycznie dzięki fizycznej klawiaturze lub dotykowo za pomocą ekranu i systemu android. To nowa era w tworzeniu i użytkowaniu kas fiskalnych.

Novitus Next PRO Online - to urządzenie oparte na ekranie dotykowym i systemie android. Sprzęt dedykowany dla nowoczesnego i wymagającego użytkownika. Next PRO bezproblemowo współpracuje z systemem sprzedaży np. PC-Market.
Wciąż zastanawiasz się jakie urządzenie fiskalne ONLINE wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
 • ul. Jakuba Bojki 2
 • 30-611 Kraków
 • NIP 9442081922
 • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa