Posnet Vero z programem GoPOS

Posnet Vero z GoPOS


Posnet Vero z aplikacją GoPOS

 

Zakładając nową firmę wielu przedsiębiorców myśli o wdrożeniu funkcjonalnego systemu POS już od początku funkcjonowania działalności. Jednak często ze względu na koszty początkowe lub ograniczenia budżetowe finalnie taka inwestycja jest odsuwana w czasie w wyniku czego tracimy kontrole nad zyskami.. Rosną czynsze i stopy procentowe, inflacja wrzuciła piąty bieg i nie ma zamiaru się zatrzymać. To zmusza wszystkich do oglądania każdej złotówki dwa razy przed jej wydaniem.

Więc kogo dzisiaj stać na zakup POSa?

Klientów Posnet! Tych, którzy zdecydują się na POS Posnet Vero. 

Posnet Vero to nieduży, kompaktowy POS – All in One.
Nowoczesne, znakomite i funkcjonalne stanowisko sprzedażowe. Vero składa się z drukarki fiskalnej ONLINE, platformy sprzętowej POS i aplikacji sprzedażowej GoPOS. Ile kosztuje Posnet Vero? Naprawdę niedużo! Kupujesz jedynie drukarkę fiskalną (na którą przysługuje Ci dodatkowo odliczenie z US w wysokości 700 złotych). Jej cena to jedynie 1999 złotych netto. Natomiast z platformy POS oraz aplikacji sprzedażowej korzystasz w ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 100 zł netto.

Dobra cena? Pewnie, że dobra!
Dzięki Posnet Vero możesz rozpocząć nowy biznes od razu z wsparciem nowoczesnego systemu POS. Ciesz się kontrolą nad swoim biznesem.


zalety POS Vero Posnet

Poznaj kilka zalet POSa z drukarką fiskalną Posnet VERO


1. Wynajem zamiast zakupu

Kupujesz tylko drukarkę fiskalną, na którą przysługuje odliczenie do 700 złotych. Jej cena to 1999 złotych netto. Natomiast z platformy POS oraz aplikacji sprzedażowej korzystasz w ramach miesięcznego abonamentu w wysokości już od 100 zł netto. Taka forma użytkowania Vero pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty.

2. Pełna gwarancja

Zapewniamy pełną gwarancję na platformę sprzętową POS podczas całego okresu użytkowania. Dzięki temu możesz skupić się na rozwijaniu swojej działalności biznesowej, a resztą zajmuje się Posnet. 

3. Technologiczna stabilność

Vero jest urządzeniem w całości zaprojektowanym i wyprodukowanym przez Posnet. To sprawia, ze masz pewność technologicznej niezmienności urządzenia a co za tym idzie gwarancję spokojnej pracy.

4. Komfort użytkowania

Vero wyposażone jest w ekran dotykowy o przekątnej 10,1" i rozdzielczości 1280x800, wyświetlający 16 mln kolorów. Urządzenie ma wrzutowy mechanizm drukujący mieszczący 60 metrową rolkę papieru. To zapewnia komfortową i intuicyjną pracę na urządzeniu.

5. Bezpieczne użytkowanie

Dystrybucja systemu Android 11, w oparciu o który działa Vero, jest specjalnie przygotowana przez Posnet, a oprogramowanie dokładnie zweryfikowane. Wszystko po to, żebyś mógł korzystać z urządzenia w sposób bezpieczny i zgodny z przeznaczeniem.

6. Zachowaj e-paragon

Vero spełnia wszystkie wymagania konieczne do obsługi e-paragonów. Urządzenie przekaże go klientowi po połączeniu z odpowiednim systemem dystrybucji e-paragonów. Warunkiem jest rezygnacja klienta z fizycznego paragonu.WYNAJEM
ZAMIAST ZAKUPU

Kupujesz tylko drukarkę fiskalną, na którą przysługuje odliczenie do 700 złotych. Jej cena to 1999 złotych netto. Natomiast z platformy POS oraz aplikacji sprzedażowej korzystasz w ramach miesięcznego abonamentu w wysokości już od 100 zł netto. 

Taka forma użytkowania Vero pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty.Poznaj wszystkie zalety Posnet Vero


tani POS Posnet Vero
Posnet Vero

 


Wciąż zastanawiasz się jakie urządzenie fiskalne ONLINE wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa