Kasa fiskalna Novitus Nano Online

kasa fiskalna Novitus Nano Online Kraków

Kasa fiskalna Novitus Nano Online


Poznaj najważniejsze cechy mobilnej kasy fiskalnej online

Najpopularniejsza - To najczęściej sprzedawana kasa na polskim rynku! Doskonale sprawdzi się w sprzedaży mobilnej, jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Niewielkie rozmiary urządzenia, wodoodporna, podświetlana klawiatura i wytrzymały akumulator pozwalają swobodnie pracować przez wiele godzin. Wymienna bateria pozwoli pracować jeszcze dłużej. Dzięki współpracy z chmurowym systemem NoviCloud, użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej.

Japońska trwałość i precyzja - Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Zastosowanie mechanizmu typu clamshell powoduje, że operacja wymiany papieru jest szybka i prosta. Możliwość używania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

Uniwersalna komunikacja - Złącze komunikacyjne LAN, RS232 oraz USB w standardzie. W kasie zainstalować można dodatkowe moduły łączności m.in. WiFi, BT, modem GSM. Urządzenie współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów.

Komunikacja z CRK - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.


Wersje komunikacyjne kasy fiskalnej Novitus Nano Online

 


Novitus Nano Online LAN + WiFi
Nano Online LAN + WiFi
Novitus Nano Online GSM 24M
Nano Online GSM 24MPOWER DUO - Kasa Novitus Nano Online z terminalem płatniczym lub Pin Padem

Nowoczesny PIN PAD LANE 3000 lub Move 3500 może zwiększyć zyski w Twojej firmie oraz lojalność klientów. Skorzystaj z oferty Polskich ePłatności i realizuj płatności bezgotówkowe na najwyższym poziomie. 
Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży.
Nie płać przez 12 miesięcy za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

kasa fiskalna novitus nano online z terminalem płatniczym

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa