Kasoterminal Posnet Pospay Online

kasoterminal posnet pospay online

Bezpieczne transakcje tylko z Posnet Pospay Online

 

W czasie zagrożenia epidemiologicznego umożliwienie klientom dokonywanie płatności bezgotówkowych, to dla przedsiębiorcy nie tylko szansa na ich utrzymanie, ale i na zachowanie zdrowia swojego oraz klientów. Dlatego tym bardziej warto korzystać z Pospay ONLINE.


Wszyscy, od Światowej Organizacji Zdrowia, przez rząd, po Komisję Nadzoru Bankowego rekomendują płatności bezgotówkowe jako transakcje zdecydowanie bezpieczniejsze niż klasyczne zakupy za pomocą gotówki.

W związku z tym zwiększono ostatnio limit płatności zbliżeniowych, który wzrósł do 100 zł. Dzięki temu, można zapłacić większą sumę, bez konieczności wprowadzaniu PIN-u na terminalu.

Wynika to z tego, że na banknotach i monetach może po prostu znajdować się wirus. Natomiast płatności dokonywane za pomocą kart płatniczych czy urządzeń mobilnych są zdecydowanie bezpieczniejsze.

Jak transakcje bezgotówkowe minimalizują zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa?


- Płatności bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu sprzedawcy z klientami, a także z powierzchniami, na których może przebywać wirus.  

- W sytuacji, gdy dokonuje się płatności bezgotówkowych zachowana zostaje bezpieczna odległość między klientem a sprzedawcą.

Dlatego tak istotne jest, żeby przedsiębiorca dysponował terminalem płatniczym. A najprostszy sposób, w jaki może go pozyskać, to nabycie Pospay ONLINE.

POSPAY ONLINE = BEZPIECZEŃSTWO


Pospay ONLINE to nie tylko wygoda i szybkość obsługi klienta. Pospay ONLINE to również bezpieczeństwo transakcji.

Posnet Pospay Online u lekarza
Pospay Online
dla lekarza
Posnet Pospay Online u prawnika
Pospay Online
dla prawnika

 

Posnet Pospay Online u mechanika
Pospay Online
dla mechanika
Posnet Pospay Online w klubach fitness
Pospay Online
w siłowni

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa