Kasy fiskalne online dla gastronomii i hoteli

kasy online dla gastronomii

Szukasz kasy online dla gastronomii i hoteli?

Od 1 lipca 2021 r. przedstawiciele branży HoReCa (usługi gastronomiczne i hotelarskie) są zobligowani do stosowania kas fiskalnych Online.
Posiadamy w ofercie małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne online. Urządzenia są bardzo proste w obsłudze, w różnych wersjach kolorystycznych oraz posiadają szeroki wybór złącz komunikacyjnch aby umożliwić przesyłanie danych do CRK.

Jakie urządzania fiskalne potrzebne są w gastronomii i hotelarstwie? Niezawodne, zapewniające szybką obsługę klienta, sprawnie komunikujące się z repozytorium.

Warto, przy okazji przejścia na ONLINE, wprowadzić płatności bezgotówkowe w swojej firmie przy pomocy terminala płatniczego lub zakupić Posnet Pospay Online czyli połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala w jednym urządzeniu.

Dzięki szerokiej ofercie kas i drukarek fiskalnych online jestesmy w stanie spełnić oczekiwania klientów każdej branży, niezależnie od wielkości punktu handlowego.
Naszym dodatkowym atutem jest oferowanie produktu najwyższej jakości oraz staramy się ograniczyć do minimum czas oczekiwania na dostawę, montaż i fiskalizację.

Drukarka fiskalna i terminal POS = najpopularniejszy wybór w „dużej” gastronomii


W przypadku, gdy chcesz widzieć, co robią Twoi kelnerzy, jaki ma każdy z nich obroty, ilu obsłużył klientów, ile powinien mieć gotówki albo planujesz obsługiwać zorganizowanie imprezy; możliwość otwarcia wielu rachunków jednocześnie, ich dzielenia, łączenia; możliwość definiowania wyglądu sali, ustawienia stolików – to bliska się Tobie stanie drukarka fiskalna ONLINE (wraz z odpowiednim programem sprzedażowym) oraz terminal POSZalety kas i drukarek fiskalnych online dla branży horeca
:
 • bezawaryjna praca
 • szybki wydruk z obcinaczem paragonu
 • integrację z systemami videomonitoringu (drukarki)
 • NIP nabywcy na paragonie
 • kompatybilność z najnowszym oprogramowaniem sprzedażowym dla HoReCa (drukarki)
 • mechanizm drukujący "wrzuć i drukuj"
 • bezproblemowa komunikacja z CRK
 • praca w sieci
 • wzbogacenie paragonu o logo, reklamę lub promocję


ulga na zakup kasy onlineNa zakup urządzenia fiskalnego Online przysługuje ulga do 90 % wartości urządzenia z limitem w wysokości 700 zł netto. Warunkiem otrzymania ulgi jest terminowa fiskalizacja urządzenia Online oraz rozpoczęcie ewidencji zgodnie z ustawą.

 Jaka kasa i drukarka fiskalna online dla gastronomii i hoteli?Posnet Ergo online w gastronomii
Posnet Ergo Online
Posnet Pospay Online w restauracji
Posnet Pospay Online
Posnet Trio Online w hotelu
Posnet Trio Online
Posnet Thermal XL2 Online w hotelu
Posnet Thermal XL2 Online


Jaki darmowy terminal płatniczy dla gastronomii i hoteli?


Zdecyduj się na terminal płatniczy i obsługuj płatności bezgotówkowe wygodnie, bezpiecznie i tanio.

Terminal w gastronomii to obecnie niemal standard. Trudno jest wyobrazić sobie dobrze prosperującą restaurację czy kawiarnię bez tego rodzaju urządzenia. Można nawet powiedzieć, że terminal płatniczy w restauracji jest urządzeniem niezbędnym do jej prawidłowego rozwoju. Dlaczego? Według licznych badań statystycznych, nasi rodacy z roku na rok coraz mocniej przekonują się do płatności bezgotówkowych. Mowa oczywiście o wszelkiego rodzaju kartach płatniczych, kodach BLIK czy telefonach wyposażonych w odpowiednią technologię i aplikację. Z tego też powodu płatność kartą w gastronomii stała się normą, do której muszą dostosować się przedsiębiorcy funkcjonujący w tej branży.

W programie Polska Bezgotówkowa otrzymasz terminal płatniczy za 0 zł przez 5 miesięcy - bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 42 tysięcy zł obrotu).


darmowy terminal dla klubów fitness i siłowni

Dane kontaktowe

PROMOKAS
 • ul. Jakuba Bojki 2
 • 30-611 Kraków
 • NIP 9442081922
 • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa