Ile kosztuje kasa fiskalna?

Ile kosztuje kasa fiskalna?


Ile kosztuje kasa fiskalna?

 

Koszt kasy fiskalnej może się różnić w zależności od modelu, producenta, funkcji i dostępnych opcji. Ceny kas fiskalnych zaczynają się od kilkuset złotych za podstawowe modele, a mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych za bardziej zaawansowane urządzenia z dodatkowymi funkcjami, takimi jak integracja z systemem sprzedaży czy rozszerzone raportowanie. Warto zwrócić uwagę, że poza samym kosztem kasy fiskalnej, mogą wystąpić również dodatkowe koszty związane z serwisem, akcesoriami, oprogramowaniem oraz ewentualnymi opłatami za przeglądy techniczne.


Cennik najtańszych kas fiskalnych otwierają poniższe modele:

Kasa fiskalna Farex Pro 300 Kasa fiskalna Farex Pro 300
cena netto od 1179 zł


Prosta kasa online, jedna z najtańszych na rynku. Łatwa w obsłudze, posiada klawisze szybkiej sprzedaży, idealna do branż usługowych, którzy realizują sprzedaż poza punktem handlowym.

Kasa fiskalna Online Datecs Wp-50 Kasa fiskalna Online Datecs WP-50 
cena netto od 1219 zł


Urządzenie produkcji bułgarskiej, przeznaczona do pracy mobilnej. Wydajna bateria i małe gabaryty sprawiają, że kasa fiskalna Datecs jest często wybierana przez klientów.
Kouminikacja z CRK może odbywać się bezprzewodowo WiFi lub przy pomocy sieci GSM z aktywną kartą SIM.
Poniżej przedstawiamy kasy fiskalne z segmentu sprawdzonych i bezproblemowych ponieważ są polskiej produkcji. Zastosowano w nich wyselekcjonowane podzespoły, markowe mechanizmy drukujące oraz czytelne i wysokokontrastowe wyświetlacze klienta i opratora.

1 miesjce kasa fiskalna Novitus Nano Kasa fiskalna Novitus Nano Online
cena netto od 1490 zł 


Japońska trwałość i precyzja to słowa określające jak dobra jest kasa Nano. Kasa posiada niezawodny mechanizm drukujący, liczne złącza komunikacyjne, wydajny akumulator oraz możliwość pracy w chmurze dzięki systemowi NoviCloud.

2 miesjce kasa fiskalna Posnet Ergo Online Kasa fiskalna Posnet Ergo Online
cena netto od 1299 zł


Flagowa mała, mobilna kasa fiskalna online, nowoczesna i intuicyjna w obsłudze. Przedsiębiorcy znają i cenią Ergo Online. W końcu to najpopularniejsze urządzenie fiskalne.

3 miejsce kasa fiskalna Elzab K10 Online Kasa fiskalna Elzab K10 Online
cena netto od 1535 zł


Najbardziej nowoczesna i intuicyjna mobilna kasa fiskalna online na rynku. Wytrzymała, zaprojektowana dla wygody użytkownika, prosta w obsłudze. Przewyższa funkcjonalnością wiele kas tego segmentu.Wciąż zastanawiasz się jakie rozwiązanie sprzętowe wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa