Drukarki fiskalne - ranking najlepszych modeli w 2024 roku

Drukarki fiskalne - ranking najlepszych modeli w 2024 roku


Ranking drukarek fiskalnych 2024


Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz sprawdzonej drukarki fiskalnej online rekomendowanej przez wielu użytkowników w Polsce? Zawsze pojawia się pytanie, która drukarka będzie odpowiednia?
Przedstawiamy ranking drukarek fiskalnych, które ze względu na swoje niezawodne właściwości i bezawaryjną pracę pozwalają na bezproblemową obsługę klienta. 

Należy przypomnieć, że drukarka fiskalna to sprzęt, który musi zostać podłączony do programu sprzedażowego zainstalowanego na laptopie lub komputerze, aby wszystkie jego funkcje mogły zostać wykorzystane.


Dlaczego warto kierować się rankingiem?


Drukarki fiskalne online, które znalazły się w rankingu na odpowiednich miejscach, to gwarancja dobrego zakupy i bezproblemowego użytkowania. Sprzęt jest wysokiej jakości a elementy składowe odpowiednio dobrane tak, aby nie generowały problemów z poprawnym działaniem. 1 miejsce drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online 1 Miejsce

drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online


Najbardziej niezawodny model urządzenia fiskalnego na rynku. Główny aspekt działania to wytrzymałość. Thermal XL2 Online to gwarancja szybkiej i bezawaryjnej pracy przy obsłudze dużej liczby klientów. 

2 miejsce drukarka fiskalna Novitus Point Online 2 miejsce

drukarka fiskalna Novitus Point Online


Pierwszy model drukarki fiskalnej, która zapewnia bezpośrednią współpracę z HUBem paragonowym Ministerstwa Finansów w celu przesyłania klientom e-paragonów. Świetnie prezentujący się kolorowy wyświetlacz TFT z możliwością wyświetlania grafik i filmów reklamowych. Zaimplementowany protokół FROB umożliwiający integrację terminala płatniczego z systemem sprzedaży.

3 miejsce drukarka fiskalna Elzab Zeta Online 3 miejsce

drukarka fiskalna Elzab Zeta Online


Elzab Zeta Online to najtańsza drukarka fiskalna na rynku. Ma kompaktowe gabaryty i długą, aż 60-cio metrową rolkę papieru. Idealna dla małych i średnich punktów sprzedaży.

4 miejsce drukarka fiskalna Novitus Deon Online 4 miejsce

drukarka fiskalna Novitus Deon Online


Deon Online to wszechstronna drukarka fiskalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych.

5 miejsce drukarka fiskalna Fawag Box 5 miejsce

drukarka fiskalna Fawag Box


Fawag box to nieduże urządzenie fiskalne o prostej funkcjonalnej bryle. Drukarka fiskalna online ma wszystkie niezbędne funkcje, jest gotowa na e-paragon, a jej obsługa jest prosta i szybka. Urządzenie znakomicie nadaje się do mniejszych biznesów takich jak salony urody, pensjonaty czy warsztaty samochodowe.


 


Wciąż zastanawiasz się jakie rozwiązanie sprzętowe wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa