Kasy fiskalne - ranking najlepszych modeli w 2024 roku

Kasy fiskalne - ranking najlepszych modeli w 2024 roku


Ranking kas fiskalnych 2024


Wybór odpowiedniej kasy fiskalnej online dla swojej działalności gospodarczej zawsze generuje problem, aby kupno kasy fiskalnej było dostosowane do profilu firmy a sprzęt nie generował sporych kosztów w serwisowaniu.
Dlatego przedstawiamy ranking kas fiskalnych, które warto zainstalować i nie martwić się o ich poprawne działanie.
Rekomendowane kasy fiskalne to gwarancja sukcesu!

Dlaczego warto kierować się rankingiem?


Urządzenia fiskalne online, które uplasowały się w rankingu na odpowiednich miejscach, są wyznacznikiem jakości, dobrze przemyślanej konstrukcji oraz intuicyjnym menu. W takich urządzeniach obsługa jest bardzo prosta i nawet osoba bez posiadania specjalistycznej wiedzy będzie mogła obsługiwać kasę fiskalną bez trudu.
Dodatkowym atutem to szybki serwis gwarancyjny i pograwancyjny oraz brak problemów z dostępnością części zamiennych. 1 miesjce kasa fiskalna Novitus Nano 1 Miejsce

kasa fiskalna Novitus Nano Online


Zdecydowany hit sprzedażowy i leader w branży fiskanej. Najbardziej niezawodna, prosta w obsłudze kasa fiskalna online. Posiada liczne złącza do komunikacji z CRK. Wydajny akumulator bardzo dobrze sprawdza się w pracy mobilnej i w miejscu o ograniczonej możliwości ładowania. Kasa posiada możliwość uruchomienia płatności bezgotówkowych opartych na BLIK.

2 miesjce kasa fiskalna Posnet Ergo Online 2 miejsce

kasa fiskalna Posnet Ergo Online


Najbardziej znana i popularna kasa fiskalna Ergo produkcji Posnet. Sprawdzi się w wielu branżach bo niestraszne jej żadne warunki pracy. Elegancki design i prosta obsługa dopełnia szereg zalet kasy Ergo. Mimo nieiwelkich wymiarów sprzęt posiada dwa duże graficzne wyświetlacze aby klient i kasjer mógł łatwo odczytać wyświetlane informacje.

3 miejsce kasa fiskalna Elzab K10 Online 3 miejsce

kasa fiskalna Elzab K10 Online


Biznes pod ręką nie tylko w smartfonie. Rejestruj sprzedaż, gdziekolwiek jesteś, dzięki Elzab K10 Online. Dotykowy ekran z wbudowanym intuicyjnym programem sprzedażowym oraz unikatowe wersje kolorystyczne sprawiły, że kasa K10 uplasowała się na 3 miejscu najczęściej wybieranych kas fiskalnych przez użytkowników. Dodatkowo, dzięki swojemu kształtowi i miękkiej, elastycznej obudowie, dobrze trzyma się w dłoni np. przy sprzedaży w terenie.

4 miejsce kasa fiskalna Novitus Next Pro Online 4 miejsce

kasa fiskalna Novitus Next Pro Online


Zaawansowana kasa fiskalna Novitus Next Pro jest idealna dla użytkowników nowoczesnych. To najnowocześniejszy, skalowalny system doskonały zarówno dla małego jak i wielkiego biznesu. Next Pro będzie odpowiedni wszędzie tam, gdzie właściciel oczekuje bezkompromisowego rozwiązania oraz dobrego raportowania sprzedaży. Next Pro oprócz wszechstronnej aplikacji sprzedaży, ma szereg innych użytecznych aplikacji: mail, internet, kalendarz itp. Te apki wspierają prowadzenie biznesu. Sam Android 10 potrafi się zaktualizować automatycznie.

 miejsce kasa fiskalna Farex Pro 300 5 miejsce

kasa fiskalna Farex Pro 300


Ranking zamyka model Pro 300 produkcji Farex. To mała, lekka, przenośna oraz łatwa w obsłudze a w dodatku jedna z najtańszych na rynku kasa fiskalna online. FAREX PRO 300 pozwoli łatwo wbić wszystkie produkty oraz wydrukować paragon, potwierdzający dokonanie transakcji.


 


Wciąż zastanawiasz się jakie rozwiązanie sprzętowe wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa