Elzab T10 Online w branży gastronomicznej

POS Elzab T10 Online w gastronomii


Elzab T10 Online w branży gastronomicznej

 

Właściciele lokali w najpopularniejszych miejscach turystycznych szukają najlepszego rozwiązania, które przyspieszy obsługę klienta. Oto ELZAB T10 dla branży gastronomicznej i retail.

Wbudowany czytnik NFC po zainstalowaniu aplikacji typu softpos pozwala na obsługę płatności zbliżeniowych – coraz częściej wybieranych przez gości i turystów.

Duży dotykowy ekran oraz przyjazny interfejs sprawia, że zarówno początkujący pracownik, jak i doświadczony kasjer bez problemu poradzi sobie z szybką sprzedażą na urządzeniu.

Otwarty na współpracę. Niezawodność urządzenia potwierdzają certyfikaty zgodności uzyskane od czołowych producentów oprogramowania dla gastronomii, takich jak: INSOFT, ABS, LSI, MERCO SK, Nomee czy Dotykacka.

Ponadto ELZAB T10 nie tylko oszczędność miejsca na ladzie.  To zdecydowanie tańsze rozwiązanie o ok. 30-50% od tradycyjnego stanowiska POS o takich samych funkcjonalnościach.

wymiary kasy Elzab T10 Online

ELZAB T10 ONLINE to fiskalny POS w architekturze all in one z czytnikiem NFC. Rozwiązanie posiada wszystkie funkcjonalności stanowiska POS, dzięki czemu ELZAB T10 doskonale sprawdzi się także w sklepach spożywczych, monopolowych, zoologicznych, księgarniach, sklepach z pamiątkami, popularnych warzywniakach i wszystkich punktach z szerokim asortymentem produktów.


Postaw na sukces swojego biznesu i poznaj wszystkie warianty POSa Elzab T10 Online


Elzab T10 Online elzAPP Sklep
Elzab T10 Online elzAPP Sklep
Elzab T10 Online elzAPP POS
Elzab T10 Online elzAPP POS

 


Wciąż zastanawiasz się jakie urządzenie fiskalne ONLINE wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.


elzab T10 online film Elzab T10 Online zobacz

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa