Elzab T10 Online w branży gastronomicznej

POS Elzab T10 Online w gastronomii


Elzab T10 Online w gastronomii

 

Wszystko podane na tacy – oto idealna kompozycja dla gastronomii!
Stwórz swój własny zestaw. My dajemy kompaktowy fiskalny POS (za który zapłacisz ok. 30-50% mniej niż za tradycyjne stanowisko POS), a Ty wybierasz, z jaką aplikacją gastronomiczną chcesz współpracować.
ELZAB T10 – to urządzenie, które nie ma sobie równych. Niezawodność tego fiskalnego POS-a potwierdzają certyfikaty zgodności uzyskane od czołowych producentów oprogramowania do gastronomii, takich jak: Insoft, ABS POS, Merco SK, Nomee, tAPP GASTRO lub Dotykacka.
 
Jest to też idealne rozwiązanie dopasowane wprost do potrzeb wszystkich cukierni, piekarni i lodziarni. ELZAB T10 posiada wbudowaną aplikację elzAPP SKLEP, która zainstalowana w urządzeniu pozwala na sprzedaż nie płacąć miesięcznego abonamentu.

Ten kompaktowy POS z wbudowanym czytnikiem NFC jako jedyny w Polsce pozwala też na realizację płatności bezgotówkowych bez użycia terminala płatniczego (po zainstalowaniu aplikacji typu SoftPoS). Ponadto dotykowy ekran i intuicyjny interfejs zdecydowanie ułatwia i przyspiesza obsługę klientów.


Zgrany zestaw

Jesli prowadzisz punkt gastronomiczny z jedzeniem na wagę to zgrany zestaw jest idealną propozycją dla Ciebie.
Teraz waga Elzab Prima 2 jest kolorystycznie zgrana z nowoczesnym POSem Elzab T10 Online.

zgrany zestaw! Elzab T10 + waga prima


Jak najbardziej TAK, zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z urządzeniem fiskalnym. Dlaczego? ELZAB T10 Online posiada dotykowy ekran oraz system Android, dzięki czemu pierwszy kontakt z urządzeniem jest niezwykle intuicyjny i przypomina użytkowanie tabletu. Prosty interfejs aplikacji prowadzi kasjera krok po kroku przez proces sprzedaży. Ponadto drukarka fiskalna – w przeciwieństwie do kasy –  pozwala nie tylko na wydruk paragonu fiskalnego, ale generowanie potwierdzeń, pokwitowań, kuponów rabatowych, grafik, kodów kreskowych, a także wydruk faktur VAT. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami użytkownik podatnik otwierający swój pierwszy biznes może skorzystać z ulgi podatkowej w wysokości 700 zł z tytułu nabycia ELZAB T10.



Postaw na sukces swojego biznesu i poznaj wszystkie warianty POSa Elzab T10 Online


Elzab T10 Online elzAPP Sklep
Elzab T10 Online elzAPP Sklep
Elzab T10 Online elzAPP POS
Elzab T10 Online elzAPP POS

 


Wciąż zastanawiasz się jakie urządzenie fiskalne ONLINE wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa