Wolisz pracować mobilnie czy stacjonarnie?

mobilne czy stacjonarne kasy fiskalne

 

 

Przechodzisz na kasy ONLINE?

Niezależnie, czy preferujesz pracę mobilną, czy stacjonarną, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Modele NANO II ONLINE oraz LINK ONLINE wyposażone są w wygodne klawiatury z dodatkowymi klawiszami funkcyjnymi oraz szybkiej sprzedaży.

Zwróć uwagę na różnice w budowie klawiatury każdego z tych urządzeń. Novitus LINK dzięki dużym wyspowym klawiszom zapewnia świetną ergonomię pracy i pozwala na błyskawiczne rejestrowanie sprzedaży. Novitus NANO II ONLINE wyposażone jest w silikonową podświetlaną klawiaturę, która mieści się idealnie w kompaktowej obudowie kasy i świetnie sprawdza się nawet podczas pracy na świeżym powietrzu i w trudnych warunkach atmosferycznych. Wygoda i ergonomia w dwóch różnych wersjach. Obie klawiatury są zabezpieczone przez przypadkowym zalaniem.

Postaw na urządzenia z rodziny ONLINE POWER, oparte o platformę LINUX, mocne procesory i ogromną pamięć operacyjną. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja - rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń elektronicznych na świecie.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa