Kasy fiskalne online dla sprzedawców węgla

kasy online dla sprzedawców węgla

Szukasz kasy fiskalnej online dla punktów sprzedaży węgla?

Od 1 stycznia 2021 r. przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą węgla, brykietu, i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla będą musieli posiadać kasę fiskalną Online.
Posiadamy w ofercie małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne online. Urządzenia są bardzo proste w obsłudze, w różnych wersjach kolorystycznych oraz posiadają szeroki wybór złącz komunikacyjnch aby umożliwić przesyłanie danych do CRK.

Kasą fiskalną, która ze względu na swoje cechy sprawdzi się w składach węgla jest kasa fiskalna ELZAB K10 ONLINE. Kasa posiada kolorowy wyświetlacz z prostym interfejsem zapewniającym intuicyjną obsługę. Można ją obsługiwać w rękawiczkach. Jest łatwa do utrzymania w czystości, ze względu na materiały użyte w produkcji oraz ciemny kolor obudowy. Dodatkowe atuty to mobilność i niewielkie gabaryty. Powyższe cechy z pewnością ułatwią ewidencjonowanie sprzedaży przedsiębiorcom sprzedającym węgiel.

Warto, przy okazji przejścia na ONLINE, wprowadzić płatności bezgotówkowe w swojej firmie przy pomocy terminala płatniczego.

Dzięki szerokiej ofercie kas i drukarek fiskalnych online jestesmy w stanie spełnić oczekiwania klientów każdej branży, niezależnie od wielkości punktu handlowego.
Naszym dodatkowym atutem jest oferowanie produktu najwyższej jakości oraz staramy się ograniczyć do minimum czas oczekiwania na dostawę, montaż i fiskalizację.


Zalety kas fiskalnych online dla sprzedawców węgla
:
 • bezawaryjna praca
 • odporność na pracę w niskich temperaturach
 • obudowa antypoślizgowa z możliwością przypięcia smyczy
 • NIP nabywcy na paragonie
 • możliwość ładowania akumulatora poza obudową kasy
 • mechanizm drukujący "wrzuć i drukuj"
 • bezproblemowa komunikacja z CRK
 • skróty klawiszowe do obsługi szybkiej sprzedaży
 • wzbogacenie paragonu o logo, reklamę lub promocję

Ulga na kasę fiskalną ONLINE dla sprzedawców węgla


ulga na zakup kasy onlineNa zakup urządzenia fiskalnego Online przysługuje ulga do 90 % wartości urządzenia z limitem w wysokości 700 zł netto. Warunkiem otrzymania ulgi jest terminowa fiskalizacja urządzenia Online oraz rozpoczęcie ewidencji zgodnie z ustawą.

 Jaka kasa i drukarka fiskalna online dla punktów sprzedaży węgla?Posnet Ergo Online w składzie opału
Posnet Ergo Online
Posnet Pospay Online w składzie opału
Posnet Pospay Online
Elzab K10 Online w składzie opału
Elzab K10 Online
Posnet Trio Online w składzie opału
Posnet Trio Online


Jaki darmowy terminal płatniczy dla składów opału?


Zdecyduj się na terminal płatniczy i obsługuj płatności bezgotówkowe wygodnie, bezpiecznie i tanio.

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów, Daj im możliwość wygodnego płacenia kartą lub telefonem. Finalizuj transakcjie łatwo i szybko. Przestań przeliczać gotówkę, wybierz przejrzyste rozliczenia. Dzięki nowoczesnemu terminalowi Ingenico Move 3500 sprzedawca będzie mógł swobodnie przyjmować płatności w dowolnym miejscu w lokalu lub składzie opału.

W programie Polska Bezgotówkowa otrzymasz terminal płatniczy za 0 zł przez 5 miesięcy - bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 42 tysięcy zł obrotu).


darmowy terminal dla klubów fitness i siłowni

Dane kontaktowe

PROMOKAS
 • ul. Jakuba Bojki 2
 • 30-611 Kraków
 • NIP 9442081922
 • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa