Najważniejsze korzyści, które oferuje terminal Netpay

terminal płatniczy netpay

Terminal Netpay może być wykorzystywany do:

  • współpracy z kasą jako terminal płatniczy,
  • udostępniania kasie połączenia z Internetem (jako wirtualna karta sieciowa przy połączeniu poprzez USB).


Komunikacja może odbywać się przez:

  • kabel USB (terminal pracuje jako wirtualna karta sieciowa)

eservice Fawag Lite Online z Netpay Posnet Revo Online z terminalem


5 najważniejszych korzyści, które daje terminal płatniczy Netpay!

 
1. Transakcje bezgotówkowe
 
Netpay połączony z kasami Online Posnet i Fawag pozwala realizować transakcje bezgotówkowe. Połączenie z kasą odbywa się za pomocą kabla USB lub przez sieć WiFi. Czym dla przedsiębiorcy jest wdrożenie w swojej firmie płatności bezgotówkowych chyba nie trzeba przypominać. To m. in. lepsza i szybsza obsługa klientów, a co za tym idzie, większa ich ilość.
 
2. Wiele możliwości transakcji bezgotówkowych
 
Netpay obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane za pomocą kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych. Terminal obsługuje również płatności realizowane za pomocą BLIK, Google Pay i Apple Pay. Każdy klient będzie mógł zapłacić bezgotówkowo za pomocą Netpay tak, jak mu będzie najwygodniej.
 
3. Połączenie z CRK
 
Netpay, za pomocą sieci GSM, może udostępniać internet współpracującej z nim kasie do połączenia z Centralnym Repozytorium Kas. Dzięki temu, przedsiębiorca nie musi martwić się o infrastrukturę sieciową w miejscu prowadzenia swojej działalności.
 
4. Zarządzanie wydrukami
 
Potwierdzenia płatności bezgotówkowych i raporty na temat transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej. To sprawia, że wszystkie ważne dokumenty przedsiębiorca ma zawsze pod ręką i w jednym miejscu. Dedykowane menu w kasie fiskalnej odpowiada za zarządzanie terminalem.
 
5. Minimum formalności przy wynajmie
 
Wszystkie formalności związane z wynajęciem Netpay, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej ONLINE, realizowane są w naszym punkcie handlowym ponieważ posiadamy status Agenta Sprzedaży Posnet.  Miesięczna cena abonamentu nie jest wysoka. To jedynie – 39 zł netto.


Jakie kasy fiskalne online Posnet i Fawag współpracują z terminalem Netpay?

 

Posnet Ergo Online z NetpayPosnet Ergo Online 1.02 Fawag Lite Online z NetpayFawag Lite Online 1.02 Fawag Lite Online z NetpayFawag Lite Online 2.01

 

Posnet Bingo Max z NetpayPosnet Bingo Max 1.01 Posnet Revo Online z NetpayPosnet Revo Online 1.01 Posnet Neo Online z NetpayPosnet Neo Online 1.01

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa