Integracja kasy fiskalnej online z terminalem płatniczym

serwis kas fiskalnych

Uniwersalny protokół Komunikacyjny ECR-EFT z terminalami płatniczymi

 

Jak podają wyniki badań przeprowadzone przez Visa Europe, prawie połowa polskich konsumentów – 47%, deklaruje, że wolałaby robić zakupy w firmie przyjmującej płatność kartą, niż w miejscu, gdzie takiej możliwości nie ma. 26% badanych zrezygnowało z zakupów, w sytuacji, gdy nie można było płacić kartą. Ten trend nie dziwi już nikogo – chcemy być nowocześni i bezgotówkowi, więc coraz częściej używamy kart płatniczych jako głównego środka płatniczego.


Jakie korzyści ma sprzedawca z połączenia swojej kasy fiskalnej z terminalem?


Ustandaryzowany protokół komunikacyjny pomiędzy kasą fiskalną a terminalem płatniczym umożliwia zautomatyzowanie wielu czynności związanych z płatnościami elektronicznymi. Przede wszystkim unika się częstych błędów powstających podczas przepisywania kwoty do zapłaty z kasy na terminal.

Poza tym, takie podejście do komunikacji w relacji kasa – terminal powoduje, że urządzenia służące do obsługi płatności elektronicznych można podłączać do kas na zasadzie „plug and play”. Użytkownik kasy nie musi się zastanawiać czy kasa fiskalna, którą posiada jest zgodna z tym, czy innym terminalem płatniczym.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa