Zmiana stawek VAT w kasach fiskalnych Posnet

najlepsza drukarka fiskalna

Zmiana stawek VAT w kasach i drukarkach fiskalnych Posnet


Przygotowani na zmiany


W związku z nadchodzącymi zmianami stawek VAT, przygotowaliśmy dla Państwa instrukcje ułatwiające przeprowadzenie niezbędnych operacji na kasach i drukarkach fiskalnych Posnet. Nasze rozwiązania są gotowe do szybkiej adaptacji, dzięki czemu Państwa biznes będzie przygotowany na nowe wymogi prawne od pierwszego dnia obowiązywania zmian.Instrukcja dla drukarek fiskalnych:

W przypadku podatników korzystających z drukarek fiskalnych zmian przyporządkowania stawek podatku do towarów i usług należy dokonać w programie sprzedażowym. Jeśli nie jest to możliwe prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją.

zobacz instrukcję dla drukarek

Instrukcja dla kas fiskalnych:

W kasach fiskalnych zmian przyporządkowania stawek podatku do towarów i usług należy wykonać po raporcie dobowym i przed rozpoczęciem pierwszej sprzedaży.


Można to zrobić na dwa sposoby:


1. Poprzez ręczną zmianę przypisania stawek podatku do pozycji sprzedażowych w bazie kasy rejestrującej. Jest to zalecane dla niewielkiej ilości towarów i usług zapisanych w bazie danych kasy.

zobacz instrukcję dla kas

2. Używając własnego programu magazynowego lub odpowiedniego oprogramowania, które udostępniamy naszym klientom. Program OPS jest dedykowany dla urządzeń Online, natomiast program PUK jest przeznaczony dla urządzeń z elektroniczną i papierową kopią paragonów.

zobacz instrukcję dla programu OPS
zobacz instrukcję dla programu PUK
pobierz programy

Te same procedury obowiązują dla urządzeń fiskalnych produkcji Lubelskich Fabryk Wag Fawag S.A.

Skorzystaj z naszej pomocy


Jeśli potrzebują Państwo dodatkowego wsparcia w dostosowaniu swoich urządzeń fiskalnych do nowych stawek VAT, skontaktujcie się z nami już dziś. Nasz zespół serwisantów służy pomocą i doradztwem, aby zapewnić Państwa pełne zadowolenie i spokój podczas wprowadzania zmian.

Zadbaj o swoją firmę już teraz i być przygotowanym na nadchodzące zmiany w przepisach podatkowych!

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa