Drukarka fiskalna Novitus Point

drukarka fiskalna Novitus Point


Drukarka fiskalna Novitus Point Online


Nowoczesna, funkcjonalna, szybka, łatwa w obsłudze, zaprojektowana wg najnowszych technologii i do tego o nietuzinkowym wyglądzie.

Drukarka fiskalna POINT to najnowsza drukarka fiskalna marki Novitus dedykowana dla Twojego biznesu. Drukarka została wyposażona w szereg innowacyjnych funkcji oprogramowania oraz rozwiązań technologicznych. Oprócz wysokiej jakości mechanizmu drukującego zapewniającego bardzo szybki wydruk i precyzyjnego obcinacza papieru drukarka, wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz prezentujący zawartość paragonu i nazwy sprzedawanych towarów lub (również graficzne) menu drukarki. Drukarka pracuje w dwóch pozycjach: podnoszonym wyświetlaczem skierowanym do góry i w stronę klienta, a mechanizmem drukującym wydającym papier w stronę obsługi, lub mechanizmem drukującym do góry, a wyświetlaczem klienta zwróconym do przodu. Każdy może dopasować położenie jej pracy do własnego stanowiska sprzedaży.


Drukarka Point oferuje również współpracę bezpośrednio z HUBem paragonowym Ministerstwa Finansów, pozwalającym na bezpłatne przesyłanie klientom e-paragonów do aplikacji e-Paragony.Dwie pozycje pracy urządzenia


Drukarka może pracować w dwóch pozycjach ustawienia:

  • z poziomym usytuowaniem wyjścia papieru
  • z pionowym usytuowaniem wyjścia papieru

To jaki tryb rozwiązania zostanie wybrany zależy tylko od użytkownika. Drukarka posiada dwie pary gumowych nóżek, które służą do ustawienia na powierzchni blatu i zapobiegają przesuwaniu się urządzenia. W pozycji z poziomym wyjściem papieru jest możliwe odchy-lenie panelu wyświetlacza w stronę klienta.

Złącza komunikacyjne

złącza w drukarce Novitus Point

Złącza komunikacyjne i zasilające znajdują się w specjalnej wnęce wykonanej w spodzie drukarki. Opis naniesiony jest nad złączami. Drukarka wyposażona jest w 1 gniazdo interfejsu szeregowego RS-232, złącze RJ12 6p6c do podłączenia szuflady, port Et-hernet oraz 2 porty USB - A i jedno gniazdo USB – B. Port USB - A jest uniwersalnym por-tem USB typ HOST i pozwala na podłączenia dodatkowych urządzeń zewnętrznych USB. Z uwagi na coraz częściej spotykane komputery bez standardowego portu szeregowego, wyposażenie drukarki w port USB - B zapewnia możliwość podłączenia drukarki fiskalnej do portu USB takiego komputera.

Mechanizm drukujący

Drukarka fiskalna POINT występuje w wersji z 2” lub 3” mechanizmem drukującym:
SEIKO CAP06-247-C1 – Mechanizm drukujący termiczny 2”
SEIKO CAP06-347-C1 – Mechanizm drukujący termiczny 3”

Parametry drukarki
Rodzaj drukarki: termiczna
Szybkość druku: ok. 58 linii tekstu/s, ok. 200 mm/s
Rodzaj papieru: termiczny
Szerokość papieru: 1 x 57 mm 0,5 mm dla mechanizmu 2” oraz 1 x 80 mm 0,5 mm dla mechanizmu 3”
max średnica rolki 80 mm
Ilość znaków w wierszu: 64 lub 44 (w zależności od zastosowanej szerokości pa-pieru)


Obcinacz papieru

Drukarka wyposażona jest w automatyczny obcinacz papieru. Urządzenie to za-montowane jest ponad głowicą mechanizmu drukującego i powoduje odcięcie każdego z zakończonych wydruków. Istnieje możliwość wyboru jednego z trzech trybów jego pracy.


Wyświetlacz

Drukarka posiada funkcjonalny, kolorowy graficzny wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3”, wyświetlający w rozdzielczości 480x272 piksele, w trybie High Color. Wyświetlacz jest wspólny, zarówno dla obsługującego jak i dla kupującego. W zależności od potrzeb, należy ustawić go w stronę kupującego – podczas sprzedaży, lub obsługującego – podczas wyko-nywania raportów lub programowania drukarki. Wyświetlacz ten daje szerokie możliwości wyświetlania komunikatów, nazw i cyfr, grafiki oraz filmów.

wyświetlacz drukarki Novitus Point

Drukarka POINT dostępna jest z dwoma podstawowymi typami wyświetlacza: z wyświe-tlaczem zintegrowanym (wbudowanym) lub z wyświetlaczem wolnostojącym, który pod-łączany jest do drukarki fiskalnej złączem USB. Możliwa jest też opcja pracy z dwoma wy-świetlaczami równocześnie, wtedy wyświetlacz zewnętrzny stanowi element dodatkowy, który powinien zostać zakupiony przez użytkownika.


Panel sterowania - klawiatura

klawiatura w drukarce Novitus Point


Panel sterowania stanowi zespół 6 klawiszy. Przyciśnięcie któregokolwiek z klawiszy, po-twierdzone jest sygnałem dźwiękowym. Poprawne operowanie poszczególnymi klawisza-mi powoduje generowanie krótkich dźwięków. Wybrane klawisze działają dwufunkcyjnie reagując innym rezultatem dla krótkiego i długiego wciśnięcia.Wersje kolorystyczne drukarki fiskalnej Novitus Point

 


Novitus Point
Wybierz Novitus Point
Novitus Point
Wybierz Novitus Point

 

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa