NoviCloud zdalne zarządzanie sprzedażą

M/platform
Prowadzisz sieć punktów handlowych, które są rozmieszczone w różnych lokalizacjach i jednocześnie chcesz sprawnie zarządzać swoim biznesem? Zaufaj najnowszemu systemowi zarządzania sprzedażą współpracującemu idealnie z naszymi kasami fiskalnymi. To jedyna w Polsce, tak zaawansowana technologicznie usługa chmurowa, umożliwiająca zdalne zarządzanie oraz kontrolowanie swojego biznesu na kasach Next, One, Link i Nano.

Dzięki modułowi 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝗮𝗹𝗮 𝘀𝗸𝗹𝗲𝗽ó𝘄 z łatwością podłączysz konta na urządzeniach fiskalnych do konta Centrali, co umożliwi prowadzenie centralnej bazy towarowej oraz automatyczne raportowanie do konta Centrali. Teraz, aby wprowadzić zmianę na danej kasie fiskalnej nie musisz już tego robić stacjonarnie. Wystarczy że połączysz się z kasą zdalnie logując się na swoim koncie z każdego dowolnego miejsca.

Koszt modułu to tylko 10zł netto za urządzenie. Już dziś zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego i poznaj wszystkie możliwości swojej kasy Novitus i systemu NoviCloud - https://system.novicloud.pl/#!rejestracja

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa