Bileterka Novitus Next PRO 2 x lepsza

bileterka Novitus Next PRO


Kasy fiskalne NEXT PRO BUS oraz zaawansowane oprogramowanie Billeterka.pl to gwarancja bezproblemowej pracy i dostęp do wielu zaawansowanych opcji. Bilety miesięczne, rozkłady jazdy i zestawienia dopłat dla Urzędów Marszałkowskich w jednym miejscu z dowolnej przeglądarki internetowej!


Nowa wersja programu pracy Novitus Next PRO Billeterka 2.1.0 ułatwia pracę kierowcy:

 • ekran startowy to lista KURSÓW i od razu przejście do BILETU
 • wszystkie potrzebne funkcje na jednym ekranie
 • nowe funkcje klawiatury fizycznej

Dedykowane klawisze

Kasy Novitus NEXT PRO w wersji BUS teraz ze specjalną personalizacją klawiatury dla jeszcze większej wygody kierowcy! Zamieniliśmy 4 pomarańczowe przyciski z prawej strony. Gwarantowana wieksza szybkość i wygoda pracy kierowcy podczas sprzedaży biletów w autobusie.
 • przycisk X/Waga => ILOŚĆ
 • przycisk Cena => PRZYST POCZ
 • przycisk Kod => PRZYST KOŃC
 • przycisk Razem => ULGA

budowa next pro

 

Przycisk ILOŚĆ pozwala na zmianę ilości biletów, np. aby sprzedać 2 bilety normalne, wystarczy wybrać cyfrę 2 z klawiatury fizycznej, następnie przycisk ILOSĆ i zatwierdzamy wydruk biletu zielonym przyciskiem OK;

Przycisk PRZYST POCZ
pozwala na szybkie wybranie przystanku początkowego, wybieramy numer przystanku początkowego (numer to kolejność na linii) np. 4 następnie przycisk PRZYST POCZ, przystanek początkowy jest wybrany, widać to na wyświetlaczu;

Przycisk PRZYST KOŃC
pozwala na szybkie wybranie przystanku końcowego, wybieramy numer przystanku końcowego (numer to kolejność na linii) np. 5 następnie przycisk PRZYST KOŃC, przystanek końcowy jest wybrany co widać na wyświetlaczu, jeżeli para przystanków jest poprawnie wybrana zatwierdzamy wydruk biletu, zielonym przyciskiem OK;

Przycisk ULGA pozwala na szybką zmianę biletu normalnego na ulgowy, jeżeli kierowca pamięta indeks/numer ulgi wybiera ją na klawiaturze fizycznej np. 17, następnie przycisk ULGA. W taki sposób zostaje wybrana ulga co jest widoczne na wyświetlaczu. Bilet ulgowy standardowo zatwierdzamy zielonym klawiszem OK.
Najważniejsze funkcje

 

 

      
lista urządzeń
 
 

LISTA URZĄDZEŃ


Pełna kontrola nad bileterkami pracującymi we flocie. Łatwy wybór linii, które mają zostać przypisane do urządzeń.

     
przystanki
 
 

PRZYSTANKI


Łatwo dodajesz i edytujesz przystanki. Dostępny również eksport i import listy przystanków.

     
linie i kursy
 
 

LINIE I KURSY


Zdefiniuj linie dodając przystanki i utwórz kursy kilkoma kliknięciami.

     
cenniki
 
 

CENNIKI


Łatwa edycja cen biletów jednorazowych i miesięcznych dla każdej pary przystanków. Możliwość łatwego eksportu, wprowadzenia zmian i importu cennika.

     
raport biletów
 
 

RAPORT BILETÓW


Ważny moduł ułatwiający rozliczanie z UM. Generowanie dowolnych raportów biletów i na ich podstawie zestawień dopłat oraz zestawień dla linii, eksport biletów do CSV.

     
klienci i bilety miesięczne
 
 

KLIENCI I BILETY MIESIĘCZNE


Szybkie dodawanie klientów i generowanie zamówień biletów miesięcznych, które następnie są sprzedawane na kasie na podstawie wygenerowanego kodu. Każdy bilet ma swój kod dla celów ewidencji i kontroli.
Potrzebujesz nowoczesnej bileterki?

Kliknij → Billeterka Novitus Next Pro - PROMOKAS

Dane kontaktowe

PROMOKAS
 • ul. Jakuba Bojki 2
 • 30-611 Kraków
 • NIP 9442081922
 • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa