Z Elzab kasa musi się zgadzać

kasa fiskalna Elzab Online Kraków

Z Elzab kasa musi się zgadzać


K10, K1 Slim, a może MINI LT ONLINE – która z kas fiskalnych ELZAB sprawdzi się w Twoim biznesie?

ELZAB K10 – przełomowa na rynku, pierwsza kasa z całkowicie dotykowym ekranem od ponad 9 lat króluje wśród urządzeń fiskalnych, ułatwiając tysiącom użytkowników codzienne prowadzenie biznesu.
Z kolei kieszonkowy, najmniejszy na rynku, rozmiar kasy K1 Slim zdobywa uznanie przedsiębiorców, którzy cenią sobie jej mobilność i poręczność m.in. w branży prawniczej, remontowo-budowlanej, a nawet rozrywkowej.
W czołówce nie może zabraknąć znanej i sprawdzonej od lat w wielu przedsiębiorstwach handlowo-usługowych kasy MINI LT ONLINE.


Poznaj najważniejsze cechy mobilnych kas fiskalnych Elzab Online

 


Elzab K1 Slim
Elzab K1 Slim
Elzab K10 Online
Elzab K10 Online
Elzab Mini LT Online
Elzab Mini LT OnlinePOWER DUO - Kasy Elzab Online z terminalem płatniczym

Nowoczesny PIN PAD LANE 3000 lub terminal Move 3500 może zwiększyć zyski w Twojej firmie oraz szybkość obsługi klientów. Skorzystaj z oferty Polskich ePłatności i realizuj płatności bezgotówkowe na najwyższym poziomie. 
Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży.
Nie płać przez 5 miesięcy za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

kasa fiskalna Elzab online z terminalem płatniczym

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa