Nowa linia terminali POS Hisense

nowa linia terminali POS Hisense


Nowa linia terminali komputerowych POS Hisense


Firma Hisense specjalizuje się w tworzeniu terminali komputerowych POS zdolnych do pracy w trudnych warunkach. Dotychczas produkty te dostępne były wyłącznie we wzmocnionych obudowach  typu hard-coat i wyposażone były w ekrany dotykowe 15" o proporcjach 4x3.
 
Model HK560 oferuje efektowną (tzw. "lekką") stylistyę, posiada panoramiczny ekran dotykowy i doskonale sprawdzoną platformę obliczeniową bazującą na procesorze Intel Celeron J1900. Na uwagę zasługuje również bardzo wydajny system pasywnego chłodzenia i doskonały pojemnościowy ekran dotykowy typu 2GS (szklany laminat, który nie ulega degradacji pod wpływem czasu). Obudowa modelu HK560 została zaprojektowana z myślą o pracy w punktach sprzedaży, w których kluczową rolę odgrywa stylistyka otoczenia. Podstawa terminala umożliwia całkowite ukrycie okablowania w wewnętrznym tunelu.
 
Nowa linia terminali adresowana jest też do klientów, którzy wymagając odporności na trudne warunki pracy jednocześnie oczekują efektownej stylistyki i panoramicznych proporcji obrazu.


wytrzymały ekran

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa