Kasa fiskalna Novitus Next Online

kasa fiskalna Novitus Next Online Kraków

Kasa fiskalna Novitus Next Online


Poznaj najważniejsze cechy nowoczesnej dotykowej kasy fiskalnej online

Tradycyjna i nowoczesna kasa w jednym urządzeniu - Jest dotyk i jest klawiatura - obsługuj jak wolisz. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT ONLINE. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnej klawiatury fizycznej. Użytkownik może więc w dowolny sposób zmieniać sposób obsługi. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy NEXT daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Można dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.

To nie tylko zwykła kasa fiskalna - Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy NEXT jak z każdego innego tabletu, surfuj po Internecie, oglądaj Youtube i słuchaj muzyki, używaj narzędzi systemu Android - zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz. Na urządzeniu można zainstalować także dodatkowe aplikacje sprzedażowe, przeznaczone np. dla gastronomii.

Multikomunikacja - Kasa NEXT posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne. Port LAN w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z Internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego modułu WiFi lub modemu GSM, podłączonych do portów USB.

Komunikacja z CRK - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.


Wersje komunikacyjne kasy fiskalnej Novitus Next Online

 


Novitus Next Online LAN
Next Online LAN
Novitus Next Online LAN + WiFi
Next Online LAN + WiFi
Novitus Next Online GPRS
Next Online GPRSPOWER DUO - Kasa Novitus Next Online z terminalem płatniczym

Nowoczesny PIN PAD LANE 3000 może zwiększyć zyski w Twojej firmie oraz lojalność klientów. Skorzystaj z oferty Polskich ePłatności i realizuj płatności bezgotówkowe na najwyższym poziomie. 
Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży.
Nie płać przez 12 miesięcy za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

kasa fiskalna novitus mała online z terminalem płatniczym

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa