Kasa fiskalna Novitus Sento Online

kasa fiskalna Novitus Sento Online Kraków


Kasa fiskalna Novitus Sento Online


Poznaj najważniejsze cechy sklepowej kasy fiskalnej online

Sprawdzona technologia - Kasa czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń rodziny kas SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych. Kasa bezproblemowo łączy się z urządzeniami peryferyjnymi oraz z terminalem płatniczym. Dzięki współpracy z chmurowym systemem NoviCloud, użytkownik ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Kasa pozwala na prowadzenie rejestracji usług BUS-owych, czasowych, wypożyczalni i parkingów.

Japoński mechanizm drukujący - Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Zastosowanie mechanizmu typu clamshell powoduje, że operacja wymiany papieru odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj". Możliwość używania papieru o dł. 60 m bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 600 paragonów na jednej rolce.

Komunikacja na wszystkie sposoby - Port LAN gwarantuje bardzo szybkie i stabilne połączenie z Internetem. Równocześnie do kasy można podłączyć komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, czy nawet kamery monitoringu. Do dyspozycji 3 użytkownika poza portem LAN, pozostają 3 porty USB, 1 USB Device, 3 porty RS232.
Do kasy można podłączyć m.in. klawiaturę komputerową, która ułatwi programowanie bazy towarowej, nagłówków, kasjerów itp.

Komunikacja z CRK - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.


Wersje komunikacyjne kasy fiskalnej Novitus Sento Online

 


Novitus Sento Online LAN + WiFi
Sento Online LAN + WiFi
Novitus Sento Online GPRS
Sento Online GPRSPOWER DUO - Kasa Novitus Sento Online z terminalem płatniczym

Nowoczesny PIN PAD Ingenico LANE 3000 może zwiększyć zyski w Twojej firmie oraz lojalność klientów. Skorzystaj z oferty Polskich ePłatności i realizuj płatności bezgotówkowe na najwyższym poziomie. 
Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży.
Nie płać przez 12 miesięcy za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

kasa fiskalna novitus mała online z terminalem płatniczym

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa