Kasa fiskalna Novitus Mała Online

kasa fiskalna Novitus Mała Online Kraków

Kasa fiskalna Novitus Mała Online


Poznaj najważniejsze cechy nowoczesnej kasy fiskalnej online

Intuicyjna obsługa - Nowoczesny wygląd oraz sprawdzona pełnowymiarowa klawiatura typu switch z klawiszami szybkiej sprzedaży, to gwarancja wygodnej i szybkiej pracy. Stawiamy na optymalną ergonomię pracy, dlatego zarówno początkujący, jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych bez problemu opanuje obsługę tego urządzenia. Jak każda kasa z rodziny Online Power, bezproblemowo łączy się z urządzeniami peryferyjnymi oraz z terminalem płatniczym. Kasa wyposażona jest w dwa nowoczesne wyświetlacze graficzne o innowacyjnym designie.

Mechanizm drukujący - Dzięki mechanizmowi drukującemu Fujitsu, typu easy loading, wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta. Papier szerokości 57 mm pozwala na drukowanie przejrzystych paragonów z atrakcyjnymi elementami graficznymi.

Wiele portów i złącz - Kasa komunikuje się z komputerem poprzez tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesne złącze sieciowe LAN. Dodatkowo kasę można doposażyć w moduły: WLAN, BT oraz modem GSM. Można wydzielić i odseparować komunikację z CRK do odrębnego kanału, równolegle używając pozostałych do innych celów.

Komunikacja z CRK - Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.


Wersje komunikacyjne kasy fiskalnej Novitus Mała Online

 


Novitus Mała Online LAN
Mała Online LAN
Novitus Mała Online LAN + WiFi
Mała Online LAN + WiFi
Novitus Mała Online GSM 24M
Mała Online GSM 24MPOWER DUO - Kasa Novitus Mała Online z terminalem płatniczym

Nowoczesny PIN PAD LANE 3000 może zwiększyć zyski w Twojej firmie oraz lojalność klientów. Skorzystaj z oferty Polskich ePłatności i realizuj płatności bezgotówkowe na najwyższym poziomie. 
Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży.
Nie płać przez 12 miesięcy za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

kasa fiskalna novitus mała online z terminalem płatniczym

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa