NETPAY udostępnia internet

netpay udostępnia internet

Terminal płatniczy Netpay udostępnia kasie ONLINE internet, co jest wielką korzyścią dla przedsiębiorcy.

Coraz więcej przedsiębiorców przechodzi na urządzenia ONLINE. Zgodnie z wymogami prawnymi kasa ONLINE musi przekazywać dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) Ministerstwa Finansów. Jednak, żeby kasa ONLINE komunikowała się z CRK , trzeba zapewnić jej dostęp do internetu. A to nie zawsze jest prosta sprawa.
 
Ale jest terminal płatniczy Netpay!

Netpay realizuje płatności wykonywane kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (Visa, Mastercard, Diners Club, Discover i American Express) oraz płatności dokonywane za pomocą urządzeń mobilnych: BLIK, Google Pay i Apple Pay.
 
Netpay współpracujący z kasami ONLINE Posnet i Fawag nie tylko realizuje płatności bezgotówkowe. Netpay za pomocą kabla USB udostępnia również internet, współpracującej z nim kasie.
 
Dzięki temu, kasa ONLINE może bez problemu komunikować się z CRK.


Jakie kasy fiskalne online Posnet i Fawag współpracują z terminalem Netpay?

 

Posnet Ergo Online z NetpayPosnet Ergo Online 1.02 Fawag Lite Online z NetpayFawag Lite Online 1.02 Fawag Lite Online z NetpayFawag Lite Online 2.01

 

Posnet Bingo Max z NetpayPosnet Bingo Max 1.01 Posnet Revo Online z NetpayPosnet Revo Online 1.01 Posnet Neo Online z NetpayPosnet Neo Online 1.01

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa