Novitus ONE w parku rozrywki Energylandia

kasa fiskalna novitus one w energylandii

 

Novitus ONE w parku rozrywki Energylandia!

Największy park rozrywki w Polsce, czyli Energylandia cieszy się wielką popularnością wśród Polaków, co sprawiało, że czasem zakup biletów w stacjonarnych punktach kasowych wiązał się z koniecznością oczekiwania w długiej kolejce.

Dzięki wdrożeniu przez firmę GoPOS mobilnych punktów kasowych opartych o kasy Novitus ONE, udało się wyeliminować kolejki do kas biletowych, a także zapewnić gościom parku większy komfort i bezpieczeństwo transakcji. Mniej kolejek to przecież większy dystans społeczny.

Pracę kas biletowych wspiera teraz 20 mobilnych sprzedawców, których zadaniem jest szybka obsługa gości poza tradycyjnymi punktami sprzedaży. Sprzedawcy zostali wyposażeni w mobilne kasy fiskalne Novitus ONE Online z ekranem dotykowym, oparte na oprogramowaniu Android. Otwarta architektura urządzenia sprawiła, że możliwa była bezproblemowa integracja z indywidualnym systemem sprzedażowym firmy GoPOS, co nie byłoby możliwe w przypadku zwykłej kasy fiskalnej. Dzięki operatorowi płatności elektronicznych stworzono w pełni mobilne stanowisko POS z obsługą kart płatniczych, BLIK’a czy płatności mobilnych NFC. Kasy ONE to nie tylko wygoda i mobilność, ale także praca w trybie offline i możliwość wydruku nawet 1000 paragonów na jednym ładowaniu akumulatora.


nowoczesna kasa one


kup teraz kasę Novitus One

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa