Kasy fiskalne Aclas Kraków

kasy fiskalne Aclas Kraków

 

Kasy fiskalne Aclas w Krakowie


Kasy ACLAS online są przenośne, z dostępem do internetu w dowolnym miejscu. Doskonale nadają się zarówno do sprzedazy mobilnej jak i do małych stacjonarnych placówek handlu detalicznego, na stanowiska targowo-bazarowe i wyspowe oraz do placówek usługowych (np. parkingi, lekarze, prawnicy, warsztaty samochodowe, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, usługi budowlane).


Poznaj kilka zalet kas fiskalnych Aclas:
  • Dostęp do Internetu przez sieć LAN, WiFi (opcja), GSM (opcja)
  • Wytrzymały akumulator, niewielka masa oraz łączność bezprzewodowa szczególnie predestynują te kasy do zastosowań mobilnych
  • Możliwość zdefiniowania ceny PLU do 9 999 999,00 zł umożliwia zastosowanie tych kas w salonach samochodowych i agencjach nieruchomości
  • Intuicyjna obsługa sprzedaży, możliwość podłączenia wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych, szuflady kasowej oraz terminala płatniczego rozszerza zakres zastosowania tych kas.
  • Kasy umożliwiają wydruk paragonu z NIP nabywcy, raportowanie sprzedaży towarów akcyzowych i opakowań oraz zdalny dostęp do programowania i odczytu danych z kas.

ulga na zakup kasy onlinePamiętaj – jeśli jesteś objęty obowiązkiem posiadania urządzenia fiskalnego ONLINE lub po raz pierwszy zakupujesz urządzenie fiskalne i wybierzesz kasę ONLINE Aclas, możesz uzyskać zwrot kosztów poniesionych na jego zakup – 90% wartości ceny netto urządzenia, nie więcej niż 700 zł!Jakie urządzenie fiskalne wybrać?

 

Planujesz zakup KASY ONLINE? Mamy dla Ciebie propozycję dwóch najpopularniejszych urządzeń fiskalnych. Każde z nich jest odpowiedzią na inne potrzeby kasjera. Która z nich będzie dla Ciebie najlepsza?

ACLAS KOS ON - duża funkcjonalność, niewielkie rozmiary, dostosowanie do wymagań mobilnych i małych placówek

ACLAS KOBRA ON - niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, duży wyświetlacz operatora i klawiatura – szczególnie predestynują kasę do na stoiska targowe i wyspowe oraz na parkingi.


Wciąż zastanawiasz się jakie urządzenie fiskalne ONLINE wybrać dla Twojego biznesu? 

KliknijSprawdź naszą promocyjną ofertę.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa