TERMINAL POS W GASTRONOMII

Terminal dotykowy POS to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy.

Urządzenie współpracuje ze wszystkimi programami sprzedażowymi (handel i gastronomia) działającymi w środowiskach Microsoft i Linux. Liczne porty wejścia/wyjścia pozwalają na jednoczesne podpięcie wielu urządzeń peryferyjnych np. wag, drukarek, czytników.

Najczęściej wybieranym przez naszych klientów jest terminal dotykowy POS ELZAB P12+ z pojemnościowym ekranem dotykowym. Jego wydajność pozwala na płynną obsługę większości programów gastronomicznych a obszerna podstawa pomieści zarówno zasilacz jak i niezbędne do podłączenia kable urządzeń peryferyjnych. Terminal współpracuje z programami działającymi w środowisku Windows oraz Linux. W tym miejscu warto wspomnieć o wysokiej odporności ekranów pojemnościowych na brud i zachlapania.

Serce komputera stanowi niezawodny czterordzeniowy i czterowątkowy procesor Intel Celeron J1900 taktowany częstotliwością 2,0 GHz z chłodzeniem pasywnym. Komputer wyposażony jest w jedną kość pamięci RAM o wielkości 4 GB oraz dysk SSD o pojemności 128 GB.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa