POSPAY ONLINE

Oto wyjątkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne połączenie kasy, drukarki fiskalnej iterminala płatniczego – Pospay ONLINE.

Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi.

Zalety:

Połączenia z CRK
PospayONLINE zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas(CRK) za pośrednictwem dołączonej do zestawu karty SIM lub sieci WIFI.

Minimum formalności
Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu! U Agenta Posnet podpiszesz umowę z operatorem płatności oraz zakupisz fiskalny terminal Pospay.

Dożywotnia gwarancja
Na wynajęty terminal otrzymujesz dożywotnią gwarancję i kompleksowy serwis, natomiast moduł fiskalny w drukarce objęty jest 5 - letnią gwarancją.

Bluetooth
Pospay ONLINE ma możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programami sprzedażowymi w trybie drukarkowym.

Mobilność
Masz zagwarantowany dostęp do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay ONLINE może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów

E-Service
Płatności realizowane za pomocą Pospay ONLINE obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Dzięki eService masz pewność, że wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bezpiecznie.

Kompleksowe rozwiązanie
Pospay ONLINE, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Wygoda
Pospay ONLINE to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm, a waga niewiele ponad pół kilograma. Idealnie sprawdzi się zarówno w pracy stacjonarnej jak i mobilnej.

Polska Bezgotówkowa
Terminal płatniczy PospayONLINE jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa iMastercard.

Dane kontaktowe

PROMOKAS
  • ul. Jakuba Bojki 2
  • 30-611 Kraków
  • NIP 9442081922
  • REGON 121178891

Formularz kontaktowy

promokas mapa