PRACA! Technik - Serwisant kas fiskalnych

Firma Promokas od jedenastu lat prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych.
W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje kandydata na stanowisko Technik - Serwisant kas fiskalnych.

Zakres obowiązków:
- instalacja, naprawa, przeglądy urządzeń fiskalnych w siedzibie Klienta
- instalacja oprogramowania
- udzielanie wsparcia telefonicznego
- pozostałe sprawy związane z tematyką fiskalną

Oczekujemy:
- kandydata w wieku do 35 lat
- prawa jazdy kat. B
- zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności w planowaniu wykonywanych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- samochód służbowy
- telefon, laptop służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na info@promokas.pl.
Z wybranym kandydatem skontaktujemy się telefonicznie.

Wiadomość z dnia: 19-12-2017

Dane kontaktowe

PROMOKAS

  • ul. Bojki 2/C11
  • 30-611 Kraków
  • NIP: 9442081922
  • REGON: 121178891